Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Väga julm...loodetavasti ei kujune sellised asjas sel aastal standardiks. Mul oli esimene päev - millele just joone alla tõmbasin - päris sick...mega heater ja sellele järgnes mega beatfest...lõpuks jäin 0,80bb/100 plussi isegi :P
Algselt postitas ranka
)
K 
Q
Comment