Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Standard
Olin just seda värdjat huiand kaks korda järjest. Kahtlustan et pani tilt allin, kuigi na võib vabalt nii debiil olla, arvates et ATs ongi NUTS. Fuck that shit igatahes. Jumala ****** päev jälle.
Standard
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Olin just seda värdjat huiand kaks korda järjest. Kahtlustan et pani tilt allin, kuigi na võib vabalt nii debiil olla, arvates et ATs ongi NUTS. Fuck that shit igatahes. Jumala ****** päev jälle.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
5
5

Comment