***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #4156
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    miks selline pedekolmbet flopis?
    Puhtalt trappimise eesmärgil, nö valuebet:P Kuna nagu eelnevalt mainitud, ta oli valmis iga sitaga callima. Eelnevalt nägin kätt kus ta kolmepaariga callis 3 tänavat maha, kui lauas oli pildimeri.
    minraise for value võib donkide vastu selles limiidis puhas kuld olla. Ega ta poleks elusees oma aabitsaid maha pannud, muidugi.

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #4157
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      FFFFSSSS, final tbale, 4 tükki alles ja eirti pask:S

      Poker Stars $3.00+$0.30 No Limit Hold'em Tournament - t6000/t12000 Blinds + t1200 - 4 players - View hand 618538
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      BTN: t70230 M = 3.08
      SB: t702096 M = 30.79
      Hero (BB): t63490 M = 2.78
      CO: t18184 M = 0.80

      Pre Flop: (t22800) Hero is BB with A 9
      2 folds, SB raises to t60000, Hero raises to t62290 all in, SB calls t2290

      Flop: (t129380) Q 2 7 (2 players - 1 is all in)

      Turn: (t129380) 6 (2 players - 1 is all in)

      River: (t129380) 2 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: t129380
      SB shows 2 A (three of a kind, Deuces)
      Hero shows A 9 (a pair of Deuces)
      SB wins t129380

      Comment

      • makz
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 428

        #4158
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        asdais#da8usPjSaks miks nad peavad mulle selliseid meile kirjutama kui ma veel 21 ple...epic fail

        Dear makz18,

        We’re inviting all Estonian PlatinumStar VIPs to an exclusive VIP Event packed full of food, drink and entertainment. Even better, there will also be a ‘VIP Freeroll Tournament’ for all invited players where you could win a Baltic Festival package worth €2,500!

        WHEN: May 27
        WHERE: Olympic Reval Park Casino, Tallinn

        All Estonian PlatinumStar VIPs and above will receive an invitation to the event on May 1.

        For more information on how you can reach PlatinumStar VIP status, visit the PokerStars VIP Level Overview webpage.

        See you there,
        The PokerStars Team

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #4159
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Vähemalt said selle kirja

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #4160
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            yees... viimase 25k käe pocket pairidega seti/fullhouse/4of a kind floppamine on 7.1% :)
            kuigi matemaatiliselt peaks see olema vist ~12% kokku. (11.8+ maja floppamise tõenäosus)

            Ja flushi kokkusaamise tõenäosus on olnud 13%. See siis turn+river.Matemaatiliselt on 35% Paljudel kordadel ka 4-s mastikaart lauale tulnud ja olen poti kaotanud. (siin on siis kõik kaardid, ehk ka mingid pocketid kus 3masti flopis ja hiljem 1juurde + PF mucki visatud crap)

            Comment

            • dener89
              Grinder
              • Mar 2009
              • 625

              #4161
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              ebareaalne kaardijooks lihtsalt nutt tuleb kurku

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #4162
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas dener89 Vaata postitust
                ebareaalne kaardijooks lihtsalt nutt tuleb kurku
                aga nuta siis?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #4163
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Tra küll nädala algas jumala hästi Full Tiltis, täna läks kõik *****, lambist 6 BI miinust nl10s.
                  Viimane BI läks mahedalt, AQ teen raise, saan 3betti, callin, Flop Axx, vend potbettib panen nupud sisse. Mõtlesin phhui nagunii AK vastas, oligi. Puhas Tilt las'sjgdäamnklnfaäjglafldnaängflahglädna

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #4164
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    miks sa 3beti AQ-ga ära callisid?

                    edit: aa Tilt ilmselt :D

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #4165
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Tõsiselt...WTF.

                      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      MP2 ($2.43)
                      CO ($6.58)
                      Button ($1.20)
                      SB ($5.95)
                      BB ($1.94)
                      UTG ($3.64)
                      UTG+1 ($5.10)
                      Hero (MP1) ($0.94)

                      Preflop: Hero is MP1 with A, K
                      UTG calls $0.02, 1 fold, Hero bets $0.08, 1 fold, CO calls $0.08, 1 fold, SB raises to $2.70, 2 folds, Hero calls $0.86 (All-In), 1 fold

                      Flop: ($2) 6, 8, 7 (2 players, 1 all-in)

                      Turn: ($2) Q (2 players, 1 all-in)

                      River: ($2) 4 (2 players, 1 all-in)

                      Total pot: $2 | Rake: $0.10

                      Results:
                      SB had A, 5 (flush, Ace high).
                      Hero mucked A, K (high card, Ace).
                      Outcome: SB won $1.90

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #4166
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        NL2´st midagi loogilist oodata oleks mitte just väike patt.

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #4167
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Tõsiselt...WTF.
                          Pokkerijumal karistab shortstackereid obv.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #4168
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            jah, NL2-s on suited äss nuts ju. Ja mis sa oled NL2 pro-SS või?:D

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #4169
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                              jah, NL2-s on suited äss nuts ju. Ja mis sa oled NL2 pro-SS või?:D
                              Ma võtsin üleeile endale eesmärgiks teha 1$-100$ ( et näha, kaua sellega aega läheb ) ja ma ei taha eriti 2$'ga sisse osta, kui see 50% mu hetkelisest rollist on...
                              Last edited by Fabulous; 03.04.10, 00:13.

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #4170
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Nice, teine sess full stckiga ja juba suutsin täiesti ära flippida - tulemuseks -10BI. Üks hetk mõtlesin, et aitab küll, prooviks nüüd korralikult mängida ja maniaki image ära kasutada - tulemuseks +10BI ja nulli tagasi.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...