***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #4021
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ohhissand ..1 tunniga päeva kasum 5 BI tuulde loobitud. Ja mitte enda halva mängu ..standard coolereid on võimalik ikka sitaks saada ..Ei tohi ikka mina ööseti mängida.

    edit: Proovides nüüd HEM-ist viimast sessi leida ,siis seda ei eksisteeri ..like wdf?
    Last edited by flipmachine; 10.03.10, 00:04.

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #4022
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Flopil veel mõtlesin "palun ära ime välja"

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • madisle
        Jube Noob
        • May 2009
        • 115

        #4023
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Stars nagu oskab täiega näkku panna! Flopis mõtlesin, et raudselt tuleb Q turni ja riverisse, mööda ma igatahes ei pannud

        PokerStars No-Limit Hold'em, 2.2 Tournament, 10/20 Blinds (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        CO (t3910)
        Button (t1950)
        SB (t1830)
        BB (t2960)
        Hero (UTG) (t1970)
        UTG+1 (t2420)
        MP1 (t2000)
        MP2 (t2020)

        Hero's M: 65.67

        Preflop: Hero is UTG with A, A
        Hero bets t100, 1 fold, MP1 raises to t2000 (All-In), 5 folds, Hero calls t1870 (All-In)

        Flop: (t3970) 9, 7, 9 (2 players, 2 all-in)

        Turn: (t3970) Q (2 players, 2 all-in)

        River: (t3970) Q (2 players, 2 all-in)

        Total pot: t3970

        Results:
        Hero had A, A (two pair, Aces and Queens).
        MP1 had Q, A (full house, Queens over nines).
        Outcome: MP1 won t3970

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #4024
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas madisle Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Lõin huvi pärast kalkulaatorisse sisse, vastasel oli 1,21% võimalus full house saada :)

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #4025
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            jkas 1.21% et saab FH ja võidab?

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #4026
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              See kes võidab, on 87/12 ja 1%, et tuleb split.

              Ja pärast floppi on üldse vastasel 0,3% võiduvõimalus. odds calculator on ikka tore mänguasi:)

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #4027
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                nahuj kõik võimalikud tõmbed saadakse kokku ffs. teen drawimise nii kalliks kui võimalik (tihtipeale isegi bet pot), aga nahuj callivad riverini välja, kus tavaliselt oma 86s flushi tõmbavad seti või kahe paari vastu. faking närvi ajab.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #4028
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  nahuj kõik võimalikud tõmbed saadakse kokku ffs. teen drawimise nii kalliks kui võimalik (tihtipeale isegi bet pot), aga nahuj callivad riverini välja, kus tavaliselt oma 86s flushi tõmbavad seti või kahe paari vastu. faking närvi ajab.
                  Las ma arvan ..pokerstars?

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #4029
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                    Las ma arvan ..pokerstars?
                    seekord mitte. seal vast on tase veits kõrgem ja suudetakse ikka drawid ära foldida, kui ikka see väga kalliks tehakse. samas ei tea kah.

                    Comment

                    • EestiMats
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 625

                      #4030
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Eilne päev põhiliselt, viimased 500 kätt täna.
                      Sihuke jama tuleb alati siis, kui mul on nolife tuju.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #4031
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***



                        stars ikka nii rigged, omg kuidas halastatakse fishidele!

                        Comment

                        • minuraha
                          FPP Pro
                          • Dec 2009
                          • 214

                          #4032
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Ei ole olemas värdjamat ja debiilsemat tuba olemas, kui seda on pokerstars ja ärge hakake üldse mulle vastu vaidlema!!!

                          Comment

                          • Madis_89
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 841

                            #4033
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Nice eh, pole omahat mäninug palju, aga kuni selle käeni läks kõik ilusti.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #4034
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                              Nice eh, pole omahat mäninug palju, aga kuni selle käeni läks kõik ilusti.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              sa oled flopis taga ära kurda
                              Last edited by vennike; 12.03.10, 01:15.

                              Comment

                              • Viski
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 393

                                #4035
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Sain täna 3x flush over flush'i. Õnneks jäi vaid -2BI

                                Comment

                                Working...