Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
ohhissand ..1 tunniga päeva kasum 5 BI tuulde loobitud. Ja mitte enda halva mängu ..standard coolereid on võimalik ikka sitaks saada ..Ei tohi ikka mina ööseti mängida.
edit: Proovides nüüd HEM-ist viimast sessi leida ,siis seda ei eksisteeri ..like wdf?
ohhissand ..1 tunniga päeva kasum 5 BI tuulde loobitud. Ja mitte enda halva mängu ..standard coolereid on võimalik ikka sitaks saada ..Ei tohi ikka mina ööseti mängida.
edit: Proovides nüüd HEM-ist viimast sessi leida ,siis seda ei eksisteeri ..like wdf?
A 
8
(
, A
, 7
, A
Comment