***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #3736
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Unustasin lisada, et ta slowplay+rollis flopatud AA seti!

    Nii, et üldse ei määra mis teil öelda :)

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #3737
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Kuradi starsi fpp satikad 1/4 millile. Kulutasin kõik oma punktid ära ja mitte essugi ei saanud. Kuradi dongid hittisid oma flipid ära. Grrrrrrrrr

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #3738
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas mkva
        1. ma ei tulnud eputama. Vaid lihtsalt panin käe. milleks see teema anyways?
        2. mõnitasin vastast, sest ta limpis terve mäng ja oli otsast lõpuni callingstation, hittides mitu korda midagi riveril ja ma mitu korda peaaegu busto!
        Algselt postitas mkva
        Unustasin lisada, et ta slowplay+rollis flopatud AA seti!

        Nii, et üldse ei määra mis teil öelda :)
        mõnitasid vastast, slowrollisid - on need asjad, mida tuleks avalikult rääkida?
        Flopatud AA seti slowplay on midagi muud kui slowroll. Sellise väitega "aga tema tegi enne!" mitmeid tunde hiljem välja tulek on "naljakas".
        Panen arutusele teema, et kõik slowrolli postitajad/kekutajad saaksid insta nädal bani!


        Algselt postitas Tarmonator
        klge moraalijüngrid...laske inimesel olla nüüd.
        kui te suudate ära tõestada, et te pole elus kordagi ühelegi mängijale lauas "fish" või "donk" vms öelnud, alles siis on teie pahameelel alust.
        slowrolli koha pealt olen suht tundlik ja kellegile "donk" ütlemine ei ole sellega võrreldav.
        mida varem aru saadakse , et selline tegu ei ole normaalne, seda parem.
        või kui tahetakse onaneerida, siis tehku seda omaette! enamus ei taha, et sa seda pärast avalikult räägid.

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #3739
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Ei no andke andeks, tõesti!

          Comment

          • madisle
            Jube Noob
            • May 2009
            • 115

            #3740
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            NAGU, MIDA V*TTU?!?!?!?!

            PokerStars No-Limit Hold'em, 1.1 Tournament, 10/20 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            MP3 (t1940)
            CO (t1810)
            Button (t1930)
            SB (t4360)
            BB (t1940)
            UTG (t2150)
            UTG+1 (t1720)
            Hero (MP1) (t2060)
            MP2 (t2060)

            Hero's M: 68.67

            Preflop: Hero is MP1 with A, A
            UTG calls t20, 1 fold, Hero bets t100, 2 folds, CO raises to t180, 1 fold, SB calls t170, 2 folds, Hero raises to t2060 (All-In), CO calls t1630 (All-In), SB calls t1880

            Flop: (t5970) 4, 4, 6 (3 players, 2 all-in)

            Turn: (t5970) 7 (3 players, 2 all-in)

            River: (t5970) K (3 players, 2 all-in)

            Total pot: t5970

            Results:
            SB had 10, 10 (two pair, tens and fours).
            Hero had A, A (two pair, Aces and fours).
            CO had 4, 2 (three of a kind, fours).
            Outcome: Hero won t500, CO won t5470

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #3741
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Peaks selle pokkeri mängimise igavesti lõpetama ja 9-17 tööle kobima.. tundub ulmeline,mis viimasel ajal toimub.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #3742
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                sain pokerstartegy kaudu Everesti raha (randomilt andsid) ja mängisin 2,5 dollarist HU SnG. kõige lohhib, värdjaim, debiilikum vastane, kellega olen kunagi mänginud. ootas alati enne käiku oma timebanki lõpuni, mis tähendas, et see SnG kestis mingi tund aega. nahuj speed table küll, aga blindid tõusid ka nii kruadi aeglaselt. tänu sellele debiilikule olid blindid 10/20 pealt lõpus 120/240. paar korda olin teda juba bustimas ja siis suutis ikka coinflipi ära võita.


                sellist tilti pole elu sees olnud. üritasin rahulik olla, aga võimatu. lasin käiku kogu oma sõnavara.



                üleüldse see Everesti soft on nii kohutav. iga liigutus on nii faking aeglane ja lauad hüppavad üksteise ette, kui vaja actida. laudade valik on kohutavalt väike + cascade/tile tables ka ei ole. poleks mõtet ka vist, sest laudu pmst rezizeda ei saagi. aint see hea, et lauad fishised. aga need tõmbavad ka riverisse vahest ära.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #3743
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  FT sai viimase uuenduse käigus endale starsi riveri. peab meeldima. otse aaanusesse

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #3744
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    nägin mõnda aega tagasi live cashis mängijat, kes iga võidetud poti üle juubeldas ja tagatipuks omahas riveril, kui laud paardus ja vastane oop all-in küttis, nelikuga slowrolli tegi, õudne

                    Comment

                    • StripPoker
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 609

                      #3745
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      ÄRA KUNAGI mängi enam selle mehe vastu kes päev enne võitis Viking lotos miljoni!!! No uskumatu eestlane oli vastas oma üüratu luckboxiga ...

                      Esiteks....

                      Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 489784
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      MP2: $4.09
                      CO: $2.90
                      Hero (BTN): $5.00
                      SB: $6.37
                      BB: $4.17
                      UTG: $5.04
                      UTG+1: $9.76
                      MP1: $9.62

                      Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with Q A
                      2 folds, MP1 calls $0.05, 1 fold, CO calls $0.05, Hero raises to $0.30, 2 folds, MP1 calls $0.25, 1 fold

                      Flop: ($0.72) A 4 7 (2 players)
                      MP1 checks, Hero bets $0.54, MP1 raises to $1.08, Hero calls $0.54

                      Turn: ($2.88) 4 (2 players)
                      MP1 bets $1.80, Hero raises to $3.62 all in, MP1 calls $1.82

                      River: ($10.12) 5 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $10.12
                      Hero shows Q A (two pair, Aces and Fours)
                      MP1 shows 5 5 (a full house, Fives full of Fours)
                      MP1 wins $9.62
                      (Rake: $0.50)


                      ..... ja siis teiseks kohe sappa sama luckbox eestlane.........

                      Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 489787
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      UTG: $2.49
                      Hero (MP): $5.00
                      CO: $4.07
                      BTN: $5.04
                      SB: $9.78
                      BB: $5.00

                      Pre Flop: ($0.07) Hero is MP with 4 4
                      UTG calls $0.05, Hero raises to $0.25, 3 folds, BB calls $0.20, 1 fold

                      Flop: ($0.57) 4 6 5 (2 players)
                      BB bets $0.45, Hero raises to $1.61, BB raises to $4.75 all in, Hero calls $3.14 all in

                      Turn: ($10.07) 9 (2 players - 2 are all in)

                      River: ($10.07) T (2 players - 2 are all in)

                      Final Pot: $10.07
                      Hero shows 4 4 (three of a kind, Fours)
                      BB shows 9 9 (three of a kind, Nines)
                      BB wins $9.57
                      (Rake: $0.50)

                      Comment

                      • OskarR89
                        Julm Donk
                        • Dec 2009
                        • 81

                        #3746
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        pfffffffff

                        90 käe jooksul 3x KK vs AA pf ära saada on kole.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #3747
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          vana tõde sai taaskord kinnitust .. kui ei ole õnne siis turkasid ei ole võimalik võita .. masendav !!!!!!

                          Comment

                          • OskarR89
                            Julm Donk
                            • Dec 2009
                            • 81

                            #3748
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            1k käe jooksul -5,5bi.

                            3x KK vs AA
                            2x SET vs. SET
                            Ja viimase käega fishile veel runner runner flush ka.
                            + natuke tilti ka.

                            Nüüd suitsule :-\ :D

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #3749
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Comment

                              • olavike
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1269

                                #3750
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Vähemalt ei olnud tal 77 :P

                                Comment

                                Working...