***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #3151
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    arrrrggg selline tunne on, et otsa ees on nimesilt "flattige mind oma ülekaartide ja runner runnerite küll riveriks kokku t6mbate"

    fakken triobet!

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #3152
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      põen siin vaikselt seagrippi
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #3153
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        putsi 10/6 nit callib 3beti 66'ga ja loomulikult hitib

        Comment

        • mahe
          Julm Donk
          • Apr 2009
          • 89

          #3154
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          vitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttTT

          Comment

          • RistoR
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 117

            #3155
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Kõik PSi täna 1 outereid hittima minu vastu ... veel on ruumi

            väga mõnus tunne on :o

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #3156
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas LuuK
              põen siin vaikselt seagrippi
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              u4real ?

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #3157
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas LuuK
                põen siin vaikselt seagrippi
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                siis oled sa üks nendest 270 000-dest inimesest >:(

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #3158
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  sain "tumerohelise" foori alt läbi sõitmise eest 360.-
                  samas tuleks vist "yes" postitada, kuna taheti 900 teha aga sain noore venelannast politseiga jutule......

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #3159
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    PokerStars No-Limit Hold'em, 4.4 Tournament, 125/250 Blinds 25 Ante (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    MP2 (t2941)
                    CO (t4090)
                    Button (t2480)
                    SB (t9052)
                    BB (t3196)
                    Hero (UTG) (t10038)
                    UTG+1 (t1053)
                    MP1 (t5680)

                    Hero's M: 17.46

                    Preflop: Hero is UTG with A, A
                    Hero calls t250, 4 folds, Button bets t2455 (All-In), SB calls t2330, 1 fold, Hero raises to t10013 (All-In), SB calls t6572 (All-In)

                    Flop: (t20959) 4, 3, Q (3 players, 3 all-in)

                    Turn: (t20959) 9 (3 players, 3 all-in)

                    River: (t20959) 7 (3 players, 3 all-in)

                    Total pot: t20959

                    SB: 77
                    button: AQ
                    why not. tahtsin ühe korra limpides trikki teha ja karistati kohe riverisse :D

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #3160
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      ärge **** halage siin, te raisk ei tea kui kalliks võib yks hilinenud rong maksma minna.. ***** nahhui asi jääb hiljaks, me obv pubis pintpintpintpint, siis suht korras juba, teisel pool veeel pint pintpintpint pizza pintpintpint, pilt taskus, faking kasiinos tuleb ette tagasi, laon £200 panustega musta alaarenenud jaaku... ***** postiljon kes järgmise kuu bank statmendi toob, sureb väga valulikku surma..

                      a muklle nyyd tuleb meelde et seistmenda ja yheksnda pinti vahele läksid muhedad b52-d kah,, gg.

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #3161
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        tra cashi kasumi tampisin HU maha .. vittu küll.

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #3162
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          muhe värk, sain cakepokkeris tervituseks ilusat runni tunda, täpset arvestust ei pidanud aga vähemalt 13x oli flopis vastasel overset, kus mul väiksem set. NICE FUCKING RUN! hakkan nööri otsima. Mingi fuking -10bi lõpptulemuseks, vahepeal oli asi veel hullem. Igakord arvad lihtsalt, et sul on fucking nuts nende fishide vastu, aga HUI!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3163
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas Marek K.
                            muhe värk, sain cakepokkeris tervituseks ilusat runni tunda, täpset arvestust ei pidanud aga vähemalt 13x oli flopis vastasel overset, kus mul väiksem set. NICE FUCKING RUN! hakkan nööri otsima. Mingi fuking -10bi lõpptulemuseks, vahepeal oli asi veel hullem. Igakord arvad lihtsalt, et sul on fucking nuts nende fishide vastu, aga HUI!
                            Stop loss aitab.

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #3164
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas vsiu100
                              sain "tumerohelise" foori alt läbi sõitmise eest 360.-
                              samas tuleks vist "yes" postitada, kuna taheti 900 teha aga sain noore venelannast politseiga jutule......
                              püsikliendi allahindlus? mulle krt tegid selgeks, et alla 600.- ei ole lihtsalt võimalik teha.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #3165
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas LuuK
                                püsikliendi allahindlus? mulle krt tegid selgeks, et alla 600.- ei ole lihtsalt võimalik teha.
                                ei ole püsikliendi allahindlus. kui load sain, siis sain tõesti trahve iga 3-4 kuu tagant.
                                nüüd polnud 7 aastat mitte ühtki rikkumist.
                                tegelikult oli selline piiripealne olukord, kus mina ütlesin, et roheline vilkus, nemad, et punane.
                                ma ütlesin, et Teil on kindlasti auto kaamerast sellest siis ju pilt olemas, mida ma näha sooviks.
                                nemad: mök-mök, tunnistaja(kõrvalistuv noor vene rahvusest naispolitseinik) ütlused.. mul-mul-mul
                                mina: ok, mis võimalused mul on?
                                nemad: kiirmenetlus.......tavamenetlus......vaidlustamine ......jne.
                                ma: ok, mis trahvid siis on?
                                nemad: tavamenetlus kuni 3000, kiirmenetlus, hmmmm, see nüüd sõltub minust(naispolitseinik, seda öeldes erutub korraks, et võim on tema käes :D ).
                                ma ütlen, et ole nüüüd hell.
                                tegime siis diili, et fooris oli kollane tuli ja trahv 360.-

                                Comment

                                Working...