Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
arrrrggg selline tunne on, et otsa ees on nimesilt "flattige mind oma ülekaartide ja runner runnerite küll riveriks kokku t6mbate"
fakken triobet!
arrrrggg selline tunne on, et otsa ees on nimesilt "flattige mind oma ülekaartide ja runner runnerite küll riveriks kokku t6mbate"
fakken triobet!
, A
, 3
Comment