***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #2746
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    viimased 100k kätt $10k alla EV

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #2747
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      in b4 who cares ev joon lololol donk

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #2748
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        f tilt

        Comment

        • sadakrooni
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 254

          #2749
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          PokerStars No-Limit Hold'em, 4.4 Tournament, 10/20 Blinds (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          MP1 (t2300)
          MP2 (t1470)
          CO (t1130)
          Button (t1340)
          SB (t1480)
          Hero (BB) (t920)
          UTG (t1480)
          UTG+1 (t1500)

          Hero's M: 30.67

          Preflop: Hero is BB with J, J
          UTG bets t60, 3 folds, CO raises to t200, 2 folds, Hero raises to t920 (All-In), UTG raises to t1480 (All-In), CO calls t930 (All-In)

          Flop: (t3190) J, 9, K (3 players, 3 all-in)

          Turn: (t3190) 10 (3 players, 3 all-in)

          River: (t3190) 5 (3 players, 3 all-in)

          Total pot: t3190

          Results:
          Hero had J, J (three of a kind, Jacks).
          UTG had 9, 9 (three of a kind, nines).
          CO had K, K (three of a kind, Kings).
          Outcome: CO won t3190

          Comment

          • pohhui
            Julm Donk
            • Jul 2009
            • 91

            #2750
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***


            Kõige rohkem ajab see närvi, et see limiit on nii kergelt biiditav, aga nüüd pean BR-i tõttu nv-ks NL10sse kolima.
            Hiljem postitan mõne kõige haigema käe ka.
            Kõik on vist selle pärast, et ma ei saatnud Mürkale see päev 2de senti :(

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #2751
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***


              mis toas mängid muidu?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #2752
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                peaks mürkale veelkord 2 senti saatma


                edit: tehtud :D, loodetavasti näen see nv super heaterit (viimanekord võitsin starsi turna 2,6k$)

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #2753
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Comment

                  • pohhui
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 91

                    #2754
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas hoss23
                    mis toas mängid muidu?
                    Starsis

                    Kui mul on handid weaktight.com-is üleval, siis kuidas ma need otse siia postitada saan?

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #2755
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas pohhui

                      Kõige rohkem ajab see närvi, et see limiit on nii kergelt biiditav, aga nüüd pean BR-i tõttu nv-ks NL10sse kolima.
                      Hiljem postitan mõne kõige haigema käe ka.
                      Kõik on vist selle pärast, et ma ei saatnud Mürkale see päev 2de senti :(
                      sa Starsis sitakspohhui?

                      Comment

                      • pohhui
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 91

                        #2756
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas pikk28
                        sa Starsis sitakspohhui?
                        Just, tuttav donk? :D

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #2757
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas pohhui
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Kõige rohkem ajab see närvi, et see limiit on nii kergelt biiditav, aga nüüd pean BR-i tõttu nv-ks NL10sse kolima.
                          Hiljem postitan mõne kõige haigema käe ka.
                          Kõik on vist selle pärast, et ma ei saatnud Mürkale see päev 2de senti :(
                          Jube, see ikka väga rigged jooks.

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #2758
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            terve septembrikuu elusitalt runninud lihtsalt, plos kõik ära crackitud, turnadelt mulli peal suckoute saanud, või cashinud ja enne ftd saanud cold decki, suckoudi vms, tiltanud olen ka rsk varsti peab leidma mooduse, kuidas uuesti roll kasvama hakkaks, mitte ainult ei kahanekss.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #2759
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas pohhui
                              Just, tuttav donk? :D
                              Nägin ka sind täna laudades ja hoidsin eemale ;D

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #2760
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas pohhui
                                Just, tuttav donk? :D
                                ikka ;D

                                Comment

                                Working...