***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #3496
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tra cashis ka peded, callib oop pf mingiedi kelpaid ilma lowta

    täis pede kari, kui endal jooksu pole

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #3497
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Norm terve leht ainult sinu postitusi :D

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #3498
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        irw ongi

        lugeisn krayze inspirational teema läbi, suht parem olla kohe, aga rohkem laudu ei ava, lasen need turkad lõpuni, siis teen midagi muud

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #3499
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas jrgn hell
          irw ongi

          lugeisn krayze inspirational teema läbi, suht parem olla kohe, aga rohkem laudu ei ava, lasen need turkad lõpuni, siis teen midagi muud
          minesweeperit `?

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #3500
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            türa kui vittus riged see starsi river on nü minge kõik putsi ma tahaks need suckout peded maha tappa, viimased kuradi nädal aega kõik kepivad mind perse ja just faking riverite, kerige kõik vittu ma ütlen

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #3501
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oQ9iEDMLZpw[/youtube]

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #3502
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                see kõva mäng, aga irw naeran praegu enda üle
                mislinn´i post ajas ka naerma
                kui ise vahutad, siis kõik sitasti, aga kui keegi teine tiltis, siis tundub jube kino :D

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #3503
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  IRW, ma saan aru, et tõde on valus kuulata ja lihtsam on bänn väänata ja maha vaikida, aga TRA TEHKE OMA FKIN RNG SIIS KORDA!!!!!!!1111

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #3504
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas sm112
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    IRW, ma saan aru, et tõde on valus kuulata ja lihtsam on bänn väänata ja maha vaikida, aga TRA TEHKE OMA FKIN RNG SIIS KORDA!!!!!!!1111

                    Täiega owned :D

                    Comment

                    • Aristotep
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #3505
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      irw, ma olen chatis piisavalt PS sõimanud. Pole kordagi veel banni pandud.

                      Comment

                      • makz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 428

                        #3506
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Eks keegi kitus ära kohe :D Ise kah vahest päris vulgaarne olnud aga starsi sõimamiseks mul siiski piisavalt kerasid ei ole.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #3507
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Irwww, nüüd antakse tundide kaupa juba ? :D
                          Ma sain esimest korda nädala aegse, siis kuuajalise ja kolmandat korda pool aastat. Läks see aeg mööda, tuli supportist kiri, et chat taasavatud ja proovi ikka viisakas olla, muidu saad eluaegse.
                          5 minuti pärast oli eluaegne olemas :)
                          Aga jube hea on mängida nüüd, see chattimine on üks asjatu energia-, närvikulu. Nüüd saab rahus mängule keskenduda, ei pea üleliigsete asjade pärast muretsema. Kui vaja, jauran off topicus või asdfdfdfd teemas :)

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #3508
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            lol @ eluaegne :D

                            sinu kõnepruugis samas pole see midagi imestada ka :D

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #3509
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Svenza
                              Irwww, nüüd antakse tundide kaupa juba ? :D
                              Ma sain esimest korda nädala aegse, siis kuuajalise ja kolmandat korda pool aastat. Läks see aeg mööda, tuli supportist kiri, et chat taasavatud ja proovi ikka viisakas olla, muidu saad eluaegse.
                              5 minuti pärast oli eluaegne olemas :)
                              Aga jube hea on mängida nüüd, see chattimine on üks asjatu energia-, närvikulu. Nüüd saab rahus mängule keskenduda, ei pea üleliigsete asjade pärast muretsema. Kui vaja, jauran off topicus või asdfdfdfd teemas :)
                              Ega sinu puhul ei imesta ka ;D

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #3510
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas Svenza
                                Irwww, nüüd antakse tundide kaupa juba ? :D
                                Ma sain esimest korda nädala aegse, siis kuuajalise ja kolmandat korda pool aastat. Läks see aeg mööda, tuli supportist kiri, et chat taasavatud ja proovi ikka viisakas olla, muidu saad eluaegse.
                                5 minuti pärast oli eluaegne olemas :)
                                Aga jube hea on mängida nüüd, see chattimine on üks asjatu energia-, närvikulu. Nüüd saab rahus mängule keskenduda, ei pea üleliigsete asjade pärast muretsema. Kui vaja, jauran off topicus või asdfdfdfd teemas :)
                                Lol :D

                                Comment

                                Working...