Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Ja FreakyJason oli selle eidega eile pargi kasinnis õhtal käinud veel.Tuligi välja, et eit ajas pläma ja vitt oli ikkagi olemas ;D
Algselt postitas ranka

K
2
6
Comment