Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
mind ajab narma sinu PF call ;D, callid PF 40% stäkist et 1/3 flopis paar hittida. Vabandust, kuid veits naljakas. lükka ikka kohe sisse, siis pole flopi mängimise probleemi
Algselt postitas marxiku
, A 
, 10 

Comment