Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
alustasime vaidlust sellest et kas EV joon näitab mingisugustki infot ja kas EV joone non-haterid on daunikud. :)
jh ma ei saa siin millestki aru :(
oletame et sul on AA @ 67QJ rainbow boardil. pot on "10$" ja vastane turnile läheb all ini.
sina sinul on kindel read et ta teeb seda ainult kas nutsu(QQ) või 34ga.
sa tead et 50% sa võidad ja 50% kaotad. = +EV call
ja jooned käituvad vastavalt:
$ joon: kui ta bluffib siis kerkib joon (92%) ülesse.
kui tal on paremad siis kaotad kogu poti ja vaatad sessi lõpus et krdima halb winrate.. kuigi tegelt tegid hea otsuse aga see joon ei tõusnud sest ta liikus ainult vastase taskukaartide põhja. ehk siis et $ joon ei arvestanud et vastasel võib olla ka nut-low.
EV joon: liigub täpselt samamoodi. (tegelt selle näite puhul annab 98% potist aga vahet ei ole)
ehk siis kumbki joon ei arvesta enda sisse range aga pikas perspektiivis mõlemad kõiguvad paika ja täpselt samale tasemele.
Algselt postitas Pahvak
jh ma ei saa siin millestki aru :(
oletame et sul on AA @ 67QJ rainbow boardil. pot on "10$" ja vastane turnile läheb all ini.
sina sinul on kindel read et ta teeb seda ainult kas nutsu(QQ) või 34ga.
sa tead et 50% sa võidad ja 50% kaotad. = +EV call
ja jooned käituvad vastavalt:
$ joon: kui ta bluffib siis kerkib joon (92%) ülesse.
kui tal on paremad siis kaotad kogu poti ja vaatad sessi lõpus et krdima halb winrate.. kuigi tegelt tegid hea otsuse aga see joon ei tõusnud sest ta liikus ainult vastase taskukaartide põhja. ehk siis et $ joon ei arvestanud et vastasel võib olla ka nut-low.
EV joon: liigub täpselt samamoodi. (tegelt selle näite puhul annab 98% potist aga vahet ei ole)
ehk siis kumbki joon ei arvesta enda sisse range aga pikas perspektiivis mõlemad kõiguvad paika ja täpselt samale tasemele.

, A
, 6
6
7
($1.75, 3 players)
A
Comment