***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2311
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Mõni käsi obv ka vähe sitasti mängitud, aga point sama.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #2312
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Ma arvasin, et mu eesmärk low stakes sngsi nalja pärast teha paar tuhat on sitaks kerge ja närvi ei lähe. Aga ei kui pre flop allinide ev on - 102 000chipi btw see viimased 427 allini tugevalt alla nulli (all inid 10-...bb) ehk 68 sngd 314st on lõppenud tugeva bad beadiga ei tundu see mulle enam normaalne. Roi on viimaste päevade doomide peale kukkunud 4,5 peale ja ma ei leia motivatsiooni edasi teha ja üldse aru ei saa miks seda teha tahtsin :D. Täna hakkab muidu full tildis sng madness ja lõppeb 23.aug(pühap). Veel on tore, et uus tellitud monitor mis võimaldaks rohkem laudu korraga mängida jõuab kohale esmapäeval ehk sng madnessis esikohtadele asja pole. FUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! 5&¤&
      ofc ma ei hädaldaks siin aga mõtlesin peale ärkamist 8xsng teha kahel väljas neljandana teise koha stackina, kui aa/qq põrusid vs 77/a4?????? seal jääks vist iga ahv plussi, kui vär#¤ ära ei tõmbaks pidevalt. Muidugi kui HUsse jääd tuleb vastasel flush alati ära eriti kui võrdsed stackid mõlemal ca 30bb ja ta callib ennast 7high flush drawga all in, kui viad 2,5bb oli poti pand. Need tänased üksikud on suva aga, kui kurat nii palju seda juba juhtub on jama.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #2313
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        täitsa haige. haapsalus olid võrguparandustööd ja enamus piirkondades olid kodud 4-8h ilma netita. MINU piirkonnas polnud 3 päeva netti. tra idioodid lambad täpselt enne pühasid võtavad välja ja sittagi ei tee. telefon ka neile helistamisest punane.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #2314
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          OLEN LOLL!

          Comment

          • TaaviK
            FPP Pro
            • Nov 2008
            • 248

            #2315
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas donkament
            100 käe sess -27 juba tra kui LOLL ja lukcy võib olla kuradi munniimeja. http://www.pokerhand.org/?4608839

            mitte midagi ei pea vastu -40 http://www.pokerhand.org/?4608922
            Loll ja lucky? Ma arvan, et nende sõnadega võiks hoopis sind iseloomustada nendes kätes. Teine käsi on täielik 50/50 olukord ja no kui sa ei suuda coinflippide kaotust normaalse inimese kombel üle elada, siis kas pokker on ikka sinu jaoks?
            Ära nüüd arva, et mul konkreetselt sinu vastu midagi on. Ma lihtsalt tõmban tähelepanu, et siia teemasse postitatakse liiga palju väga mõttetuid ja standardseid käsi.

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #2316
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Algselt postitas TaaviK
              Loll ja lucky? Ma arvan, et nende sõnadega võiks hoopis sind iseloomustada nendes kätes. Teine käsi on täielik 50/50 olukord ja no kui sa ei suuda coinflippide kaotust normaalse inimese kombel üle elada, siis kas pokker on ikka sinu jaoks?
              Ära nüüd arva, et mul konkreetselt sinu vastu midagi on. Ma lihtsalt tõmban tähelepanu, et siia teemasse postitatakse liiga palju väga mõttetuid ja standardseid käsi.
              teine käsi oli flip flopist, aga lihtsalt oli tol hetkel väike frustatsioon, mingi 4x kaotasin set vs draw AI flopist järjest. Ja esimeses käes SORRY, alles nüüd saan aru, et tal oli made rida. wdf vaatasin algul et openender. jah täiesti mõttetud käed nõustun, hetkeemotsioonide peal postitasin. tra kui sitasti ma seda esimest kätt mängisin. vaatasin, et 1 gap on reale aga rida maas ju, tiltasin liiga palju selge fold seal, ei tea mida mõtlesin. lammas olen

              Comment

              • TaaviK
                FPP Pro
                • Nov 2008
                • 248

                #2317
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Jäi ikka eelmine postitus hinge kripeldama ja ei saanud enne raamatut rahulikult voodisse lugema minna ilma uue postituse tegemata.
                Mulle siiamaani on tundunud, et see teema siin on rämeda sõnapruugiga võib olla üsnagi kahjuliku mõjuga uutele pokkerimängijatele. Eriti pean silmas just seda, et veidi n-ö kogenumad mängijad tulevad siia ja postitavad oma bad beate ja rikastavad sealjuures oma postitusi nii rõvedate roppustega, et endal ka halb hakkab. Ja uutel mängijatele, kelleks on tihti kergestimõjutatavad noored, jääb see ju nii kergesti külge, kui mõni populaarsem kasutaja teeb. Tahetakse ju neid "suurkujusid" igal moel jäljendada. Näib ju nii normaalne, et iga tühise biidi peale peab täiesti endast välja minema. Ainult, et need noored tegelased ei mõista, et pärast hiljem on seda "voorust" üsna raske süsteemist välja süüa. Edaspidi jäätegi sellisteks ebastabiilseteks kujudeks, kelle mindset on täiesti perse keeratud ja teie laeks jääbki nl50 vms, sest kõrgemat limiiti lihtsalt pole võimalik biitida enam, kuna psüühika ei suuda variatsiooni taluda.
                Võib-olla ma kujutan endale liialt ette, aga tõesti, vanemad kasutajad, proovige olla natuke rohkem tagasihoitud ja üritage näidata vahel eeskuju.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #2318
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  samas ennast välja elades kuskil mingit huupi teksti loopida on kõige parem viis tilti maandada/tilt endast välja lasta (H)
                  ning kui see aitab, siis miks mitte seda teha

                  selle jaoks see teema ongi

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2319
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    täiesti haige kuidas ei tule ära flipid kus ees olen... ikka saadakse runner-runner mast või teise kaardiga kaks paari vms.. kolmas sess järjest mingi 2-3BI miinust ja paar BI'd alla EV

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2320
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      täna ikka joppab

                      Full Tilt Poker $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 247617
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      UTG: $31.89
                      UTG+1: $57.37
                      MP1: $23.15
                      MP2: $9.68
                      CO: $26.33
                      BTN: $8.29
                      Hero (SB): $25.00
                      BB: $5.35

                      Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with T T
                      UTG raises to $0.55, 5 folds, Hero calls $0.45, 1 fold

                      Flop: ($1.35) K 9 T (2 players)
                      Hero checks, UTG bets $0.67, Hero raises to $1.34, UTG raises to $3.25, Hero raises to $5.16, UTG raises to $10.99, Hero raises to $24.45 all in, UTG calls $13.46

                      Turn: ($50.25) 8 (2 players - 1 is all in)

                      River: ($50.25) 7 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $50.25
                      UTG shows J Q (a straight, King high)
                      Hero shows T T (three of a kind, Tens)
                      UTG wins $47.74
                      (Rake: $2.51)

                      Comment

                      • blazkuh
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 400

                        #2321
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        saw flop | saw showdown

                        UTG ($40.55)
                        UTG+1 ($46)
                        MP1 ($29.20)
                        Hero (MP2) ($30.20)
                        CO ($27.75)
                        Button ($24.55)
                        SB ($27.05)
                        BB ($12.35)

                        Preflop: Hero is MP2 with A, A
                        1 fold, UTG+1 bets $0.75, MP1 raises to $3.50, Hero raises to $10, 5 folds, MP1 raises to $29.20 (All-In), Hero calls $19.20

                        Flop: ($59.50) 10, 4, 10 (2 players, 1 all-in)

                        Turn: ($59.50) J (2 players, 1 all-in)

                        River: ($59.50) K (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: $59.50 | Rake: $2.95

                        Results:
                        MP1 had K, K (full house, Kings over tens).
                        Hero mucked A, A (flush, Ace high).
                        Outcome: MP1 won $56.55

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #2322
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          tra see vitune triobet on ikka nii rigged nahhui AA vs QT t6mbab riverisse 2 paari KK vs J9 t6mbab 2 paari iga fucking draw t6mmatakse v2lja

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #2323
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Starsis on 4man HU satikad $530 WCOOP-ile. Ärkan ülesse ja vaatan, et lobbys istub 2 täielikku fishhi ja 1 täielik shark - pohh ez game - regan ära ja insta kohe sharkiga kokku. Läksin kohe juhtima matchi suure bluffiga aga siis tüüp hakkas jooksma nagu young God ja lõpuks kaotasin. TRAPTS küll.

                            Comment

                            • blazkuh
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 400

                              #2324
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Starsis NL25 laudades paras donkfest praegu, aga mis sa teed kui 3x jutti AA ära crackitud :S

                              Comment

                              • Purz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 328

                                #2325
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Fish Pacificus 31 kätt statid 84/3/1

                                Tüüp ei foldi mitte midagi ja muudkui hitib:

                                ***** Cassava Hand History for Game 240853733 *****
                                $0.10/$0.20 Blinds No Limit Holdem - *** 22 08 2009 12:13:17
                                Table Saint Paul (Real Money)
                                Seat 1 is the button
                                Total number of players : 9
                                Seat 1: TightPlaya ( $38.35 )
                                Seat 2: Igot50outs ( $11.80 )
                                Seat 4: slippe8 ( $34.87 )
                                Seat 5: esvik ( $4 )
                                Seat 6: Tyrnyffel ( $44.96 )
                                Seat 7: amnesia79 ( $14.88 )
                                Seat 8: JMAZER55 ( $18.36 )
                                Seat 9: barnabe1591 ( $6.12 )
                                Seat 10: cngl14 ( $14.18 )
                                Igot50outs posts small blind [$0.10]
                                slippe8 posts big blind [$0.20]
                                barnabe1591 posts dead blind [$0.10 + $0.20]
                                ** Dealing down cards **
                                Dealt to Tyrnyffel [ A , K ]
                                esvik folds
                                Tyrnyffel raises [$1]
                                amnesia79 folds
                                JMAZER55 folds
                                barnabe1591 folds
                                cngl14 folds
                                TightPlaya folds
                                Igot50outs folds
                                slippe8 calls [$0.80]
                                ** Dealing flop ** [ 6 , 4 , 5 ]
                                slippe8 checks
                                Tyrnyffel bets [$1.60]
                                slippe8 calls [$1.60]
                                ** Dealing turn ** [ K ]
                                slippe8 checks
                                Tyrnyffel bets [$4]
                                slippe8 calls [$4]
                                ** Dealing river ** [ 8 ]
                                slippe8 checks
                                Tyrnyffel bets [$5]
                                slippe8 raises [$10]
                                Tyrnyffel calls [$5]
                                ** Summary **
                                slippe8 shows [ 5 , 7 ]
                                slippe8 collected [ $31.92 ]

                                Comment

                                Working...