***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2341
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas Kris


    irw progeming, ma oleks võinud lihtsalt ära callida vist. Teine päev omahas no, harjutamine teeb meistriks
    fold preflop. ta mängis seda kätt flopist alates face up täiesti ju ehk parimal juhul split, enamasti AA(raises kah preflop)

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #2342
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas Kris


      irw progeming, ma oleks võinud lihtsalt ära callida vist. Teine päev omahas no, harjutamine teeb meistriks
      Ma ka ei saa aru, miks sa üldse sellise pasaga mängid.PF fold oleks olnud igati ok

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #2343
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas Kris


        irw progeming, ma oleks võinud lihtsalt ära callida vist. Teine päev omahas no, harjutamine teeb meistriks
        standard imo

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #2344
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          tra kõik setid on täna ära crackitud mingite runnerrunner flushide poolt iga kord saan keskele aetud kõik mingi 70-30 flopist aga obv tõmmatakse kokku mingi pask. viimased 10+ setti.

          viimane callitakse bottom pairiga ja gutteriga maha kõik tänavad ja tõmmatakse runnerrunner maja kokku

          Comment

          • akristjan
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 406

            #2345
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            sick sick, ei olnud isegi deep laud ja onnestus 6BI pot kaotada


            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (4 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            Hero (BB) ($68.35)
            UTG ($25.50)
            Button ($25.25)
            SB ($71.45)

            Preflop: Hero is BB with A, Q
            2 folds, SB calls $0.15, Hero bets $1, SB calls $0.75

            Flop: ($2) A, Q, 3 (2 players)
            SB checks, Hero bets $1.25, SB raises to $3.25, Hero raises to $6.75, SB raises to $70.45 (All-In), Hero calls $60.60 (All-In)

            Turn: ($136.70) 9 (2 players, 2 all-in)

            River: ($136.70) 4 (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $136.70 | Rake: $2

            villanil 33 :P

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2346
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Noojah, ainuke mõistlik käsi ka mis seal niimoodi mängib .. vastane oli mingi passive vms? Ma näen ainult 1 kätt mida me biidime ja see on A3 :)

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #2347
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Villain näeb ka ainult ühte kätt, mida ta biidib oma 33-ga.

                Comment

                • Potik
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 245

                  #2348
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  Standard. Mitte miski ei pea vett. AA vs AK, rida. AK vs AJ, spilt (joppas mul isegi siis) etc. Päeva naelaks ka paar runner-runnerit.
                  Multiple tõmbed ei jõua kuhugi, samal ajal kui fish ajab oma augu riveriks kenasti kokku kui ma olen kõik tänavad barreldanud.
                  Abs. kõik cbetid tõmmatakse just siis raise-ga üle, kui mul m-igi ei juhtu olema ja siis kui midagi flopist isegi kukub on kõik kadunud kui tina tuhka. Betsize on täpselt sama.

                  -5 BI ~300 käe jooksul neljal laual mängides, peab meeldima...

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2349
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    näide miks ei tohi slowplayda.. tyybi vpip oli 50+ plaan oli, et kui hitin siis püüan nupud sisse saada.. ja nohh river oli muidugi nuts.. aga loomulikult tüübi käes olevad kaardid, millega 4bet preflopis ära callida oli nutside-nuts

                    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 249269
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    SB: $26.80
                    BB: $25.00
                    UTG: $25.00
                    UTG+1: $17.07
                    MP1: $13.33
                    MP2: $38.04
                    Hero (CO): $52.51
                    BTN: $25.31

                    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with K A
                    2 folds, MP1 calls $0.25, MP2 raises to $1, Hero raises to $4, 3 folds, MP1 calls $3.75, 1 fold

                    Flop: ($9.35) 2 A 9 (2 players)
                    MP1 checks, Hero checks

                    Turn: ($9.35) 5 (2 players)
                    MP1 checks, Hero bets $3, MP1 calls $3

                    River: ($15.35) 3 (2 players)
                    MP1 checks, Hero bets $7, MP1 calls $6.33 all in

                    Final Pot: $28.01
                    MP1 shows 2 4 (a straight, Five high)
                    Hero shows K A (a pair of Aces)
                    MP1 wins $26.61
                    (Rake: $1.40)

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #2350
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      3bet pot on preflop.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2351
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        **** jumala leili hakkab juba ajama.. täielik carddead juba 600 handi järjest bodogis.. ja kui tuleb mingi kaart kätte siis flopis ei hiti ja vpip50 mehed 3betivad cbetisid.. ja preflopis raisemisi callib like 5 donki maha.. cbeti teha ei saa.. või siis alati leidub mõni neist kes donkbeti teeb.. ja loobid muudkui mucki ja annad donkidele raha ära...

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2352
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas Rage
                          näide miks ei tohi slowplayda.. tyybi vpip oli 50+ plaan oli, et kui hitin siis püüan nupud sisse saada.. ja nohh river oli muidugi nuts.. aga loomulikult tüübi käes olevad kaardid, millega 4bet preflopis ära callida oli nutside-nuts
                          eriti sitasti mängitud käsi ikka... ??? ??? ???

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2353
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas leits
                            eriti sitasti mängitud käsi ikka... ??? ??? ???
                            kohati on kopp ees koguaeg AA'de jms blinde korjata.. ja siis mingi mees kellele on kõik näitajad üle average... no krt 24 peale poleks elusees osanud teda panna.. ja flop ja turn tundusid vägagi ohutud mulle

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2354
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Rage
                              kohati on kopp ees koguaeg AA'de jms blinde korjata.. ja siis mingi mees kellele on kõik näitajad üle average... no krt 24 peale poleks elusees osanud teda panna.. ja flop ja turn tundusid vägagi ohutud mulle
                              hallo me tahame sellega suurt potti mängida ... flop 7$ ... jne jne

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2355
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas leits
                                hallo me tahame sellega suurt potti mängida ... flop 7$ ... jne jne
                                halloo.. ma tahtsin talt kõik rahad sisse meelitada sest tal oli ainult fcking 9 taala alles

                                Comment

                                Working...