Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Tra küll, ma ei või nah!!
AK vs A6 PF AI (floppi tuli 6)
QQ vs JT PF AI(hiinlane sai kaks paari raisk)
JJ vs 88 PF AI(tra hitib setti)
QQ vs AK PF AI(lõpuks hitin setti flopis, vastasel riverisse rida)
Ilmselt shortstackid callivad kõike.
Lisaks hittis mul ainult üks PP setiks, kokku oli PP-sid 17. Mitte midagi üldse ei hittinud. TPTK-d tõmmati ka riveril 2 paariga maha ja (ülejäänud tänavad callis bette 3rd pairiga - no on fish). Üldiselt täiesti tilti ajav jooks, ilmselt standard. Õhtune sess -3BI. Vähemalt tegin päeval +13BI sessi ja see teeb natukenegi talutavamaks selle rõveda donkbeadi.
Oh nüüd rahunesin maha :)
Tra küll, ma ei või nah!!
AK vs A6 PF AI (floppi tuli 6)
QQ vs JT PF AI(hiinlane sai kaks paari raisk)
JJ vs 88 PF AI(tra hitib setti)
QQ vs AK PF AI(lõpuks hitin setti flopis, vastasel riverisse rida)
Ilmselt shortstackid callivad kõike.

Lisaks hittis mul ainult üks PP setiks, kokku oli PP-sid 17. Mitte midagi üldse ei hittinud. TPTK-d tõmmati ka riveril 2 paariga maha ja (ülejäänud tänavad callis bette 3rd pairiga - no on fish). Üldiselt täiesti tilti ajav jooks, ilmselt standard. Õhtune sess -3BI. Vähemalt tegin päeval +13BI sessi ja see teeb natukenegi talutavamaks selle rõveda donkbeadi.
Oh nüüd rahunesin maha :)

Q 
, 4
, 7
Comment