Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
mulle su flopi mäng ei meeldi .. kui sa arvad et oled ees, siis pushi juba flopis sisse .. miks sa seda turni tahad vaadata ... J, K , Q, A meile ei meeldi seal ju
Algselt postitas leho57
Comment