***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1996
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas leho57
    akfnasudgbniasudogvfasdääääääääääääää

    mulle su flopi mäng ei meeldi .. kui sa arvad et oled ees, siis pushi juba flopis sisse .. miks sa seda turni tahad vaadata ... J, K , Q, A meile ei meeldi seal ju

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #1997
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas leits
      mulle su flopi mäng ei meeldi .. kui sa arvad et oled ees, siis pushi juba flopis sisse .. miks sa seda turni tahad vaadata ... J, K , Q, A meile ei meeldi seal ju
      see oli suht readil põhinev m'äng. olin 2 eelnevat potti täpselt samamoodi AJ ja AQ vastu kaotanud, olles kuni riverini ees. kui mees preflop 3bettis siis ta lihtsalt keeldus foldimast oma kätt. teiste vastastega samamoodi. vahepeal callis J6o'ga preflop ning kõik tänavad samuti kuni riveris oli selge, et tal polnud vahepeal isegi ühtegi tõmmet, rääkimata paarist.

      seega olin suht kindel, et tal pole midagi. aga selles suhtes on sul õigus jah. flopis oleks pidanud nuppe lükkama reraisele.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #1998
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Algselt postitas leits
        vana teada tuntud tõde ... 5bi p2evi ei ole mõtet edasi m2ngima hakata ... loodusseadusi tuleb austada
        Sel korral pean sinuga vist totaalselt nõustuma.

        Comment

        • Bikewarrior
          Bännitud
          • Apr 2009
          • 283

          #1999
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          väga haigelt vittus. arvuti jooksis kinni ja 10 3.4$ sng-d läks perse. Väga haige, vihkan bill gatesi ja windowsi ja microsofti ka.

          Computer Crashes Are Not Normal. Believe it or not, your computer hardware was designed to run continuously for weeks and months without crashing. Crashing everyday is NOT normal. It is accepted as normal because of Windows.

          Comment

          • leho57
            Grinder
            • Nov 2008
            • 664

            #2000
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            eino mis kuradi call fakin donk :D

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #2001
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              SNG-d ajavad tilti.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #2002
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Loll pokker, mis tahab EV joont õigesse kohta viia. Nagu ma ei võiks iga kuu mingi tuhat BIni üle selle joosta. Einotõesti. Kaabakad.

                Aga kui parimaid full house hakatakse edaspidi ka straight flushidega kräkkima, siis ma juba solvun täiega.

                Comment

                • leho57
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 664

                  #2003
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  TÄITSA PUTSIIIIIIIIIIIIIIS nahhui KÕIK SNGd tõmmatakse mullis ära.... vitttttu

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #2004
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas leho57
                    TÄITSA PUTSIIIIIIIIIIIIIIS nahhui KÕIK SNGd tõmmatakse mullis ära.... vitttttu
                    Tean mida sa tunned.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2005
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      SNG'd/MTT'd on homodele ... vana teada tõde

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #2006
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Party PLO100 on täiesti haigelt rigged imo. Mõtlesin et proovin seda tuba aga ei, p***** mingu!
                        Õnneks ei träkkind ja tagantjärgi õige raisk, kui EV joont näeksin saaksin infarkti vms...

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #2007
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas leits
                          SNG'd/MTT'd on homodele ... vana teada tõde
                          vist küll. läksin kohe pärast frustratsiooni cashi ja seal tuli ilusti. kõik coinflipid tulid koju, setid jooksid kokku ja maksti kinni... miks sngdel niimoodi ei juhtu?!?!

                          eile õhtul muidugi oli turna ka.. kus oli samamoodi. ainult sellepärast õnnestuski neljas koht saada.

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #2008
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            no nüüd on tilt

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #2009
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              panin esimest korda elus trackeri tööle ja obv hakkas pihta tead küll mis. 3 korda krakiti kunnidmunnis ära, korra A3 vs QQ flop 339 kenasti bustolandis ja fucking flopati AA vastu set big stacki poolt. kõik hommikune profit on mutiaugus mingi 200 käega.-400bb tratratratra

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #2010
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas donkament
                                panin esimest korda elus trackeri tööle ja obv hakkas pihta tead küll mis. 3 korda krakiti kunnidmunnis ära, korra A3 vs QQ flop 339 kenasti bustolandis ja fucking flopati AA vastu set big stacki poolt. kõik hommikune profit on mutiaugus mingi 200 käega.-400bb tratratratra
                                selline asi ei ajaks veel natukenegi tilti


                                mul järjest KK vs AA
                                set vs overset
                                mast vs maja
                                ja siis nutflush vs straight flush deepstacked
                                PWNED

                                Comment

                                Working...