Tere,
olen suht algaja mängija ja seetõttu ehk ka vähe naiivne küsimus, kas fixed limit on mõttetu mäng?
Nimelt sobran siin foorumis ringi, kõik väga abiks ja kõva aga jutt peamiselt no limit mängu kohta.
Ise mängin fixed limit laudades aga foorumi põhjal tundub, et olen see viimane mees Maarjamaal kes seal veel toimetab. Või mitte?
tervitades,
Martin
olen suht algaja mängija ja seetõttu ehk ka vähe naiivne küsimus, kas fixed limit on mõttetu mäng?
Nimelt sobran siin foorumis ringi, kõik väga abiks ja kõva aga jutt peamiselt no limit mängu kohta.
Ise mängin fixed limit laudades aga foorumi põhjal tundub, et olen see viimane mees Maarjamaal kes seal veel toimetab. Või mitte?
tervitades,
Martin
Comment