Sick grinder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #46
    Re: Sick grinder

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Props seljuhul
    Ei tea, ei ole vist.
    Seal on vahvalt kirjas http://www.pokerprolabs.com/rs03rs03/pokerstars.aspx
    Professional Poker Player (Guinness Book Record)

    Saatsin selle grinderiga seoses Pokerstarsi ühe emaili, paljud on seda vist juba teinud :) Ma lihtsalt ei suuda uskuda, et tegemist on lihast ja luust inimesega, kes ausalt pokkerit mängib. Kui mängid 60+ lauda ja ühegi otsuse peale ei kuluta kordagi üle 4 sekundi, siis see pole normaalne. Ma olen mänginud ~40 DON STT-d korraga ja tean, et vahel käed kuhjuvad nii, et klõpsid nagu segane.
    Ning ta vist mängib kohati lausa 100+ lauda ja mingi 14+ tundi päevas ja nii igapäev.
    100+ STT-d korraga ühelt 2p2 tüübilt:
    http://forumserver.twoplustwo.com/16...ftware-777916/
    Obv tal jooksid osad lauad time out jne.

    Samas kui see rs03rs03 tõesti teeb vigu ja foldib AA,KK jne. nagu Pokerstarsist vist väideti, siis ma küll ei tea, et mida enam uskuda.

    edit: Pokerstarsi vastus tuli ülimalt kiiretl, obv mingi copy/paste vastus neil:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by levis; 31.07.10, 04:09.

    Comment

    • macroTilt
      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
      • May 2010
      • 629

      #47
      Re: Sick grinder

      90 v6i 100 lauda tundub ka mulle kummaline. 140 lauda? 175 lauda??? unreal, lol.
      ise maletan end mangivat 40-60 laual. ja kui yle 50 laua oli korraga lahti, siis piltlikult jooksis vahest juhe kokku. lisaks, l6pumangus (enamus lauad 5-7handed) hakkas sit oute sisse tulema jm. Kaartide nagu KK ja AA fold on ka mulle tuttab. Donides sai neid folditud ikka massiliselt. tahtlikult? eiei :) "liiga head/kiired reflexid".

      kogu story teeb imelikus aga asjaolu, et tyyp ei viitsi/taha/oska? oma mangu muudatusi sisse viia. lol@ 220000 mangu swongi. ahahahahaaaa.

      k6igest hoolimata usun, et tegu on lihast ja luust inimesega. superhuman :)

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #48
        Re: Sick grinder

        Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
        k6igest hoolimata usun, et tegu on lihast ja luust inimesega. superhuman :)

        järgi on ta viimase 7 päeva jooksul mänginud 21600 stt-d (mänguga miinust $643.30, rake ~2160$)
        See teeb 3086 mängu päevas, mis teeb omakorda 128 STT-d tunnis kui mängida 24h jutti! Ütleme, et ta mängib 12-14 tundi, see on siis ~230 STT-d tunnis. Üks STT kestab 25-45 minutit, seega korraga tagus 115+ lauda, mida ta vist umbes teebki.
        Nüüd kui käed natukenegi kuhjuvad, siis osadel laudadel peaks aeg-ajalt tekkima viivitus 5+ sekundit, aga seda ei ole näha. (+laudu peab ka pidevalt avama)
        Millega seda seletada?
        1.Ta taob kohati täiesti umbes fold, fold, fold, all-in ilma, et üldse kaarte või veel vähem stacki suurust ning olukorda lauas vaataks.
        2.Ta kasutab mingit sorti boti abi, mis näiteks ilmselged fold käed viskab automaatselt minema.
        3.Mängib bot ja keegi on pidevalt arvuti taga kontrollimas olukorda jne. +võib-olla Pokerstarsist tahetakse mingit kontrolli teha, et kas tegemist on botiga.
        4.Tegemist on tulnukaga, kelle reageerimise kiirus on tavainimese 0.2s asemel 0.02s
        Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
        Pokerstars:
        "......Again, we cannot violate the player's privacy and explain their strategy, but they did demonstrate it for us, and it agrees with observation and explains how they can make so many decisions so quickly."
        5. "they" did demonstrate - nii siis üks arvuti +3hiirt(eraldi kursorid) +3monitori ja 3 mängijat, mis ei tohiks küll lubatud olla, aga strateegia pühendab abinõu. Pigem ma siiski usun seda tulnuka teooriat :)

        edit: jorisesin veel natuke Pokerstarsi suppordi kallal ja sain copy/paste täpselt sama emaili:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by levis; 01.08.10, 14:47.

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #49
          Re: Sick grinder

          Kuna ma ei jäänud PSi seletustega kuidagi rahule, siis nüüd sain uue vastuse.
          Väidavad, et ta ei tee kõiki otsuseid kiiremini kui 4 sekundit. Niipalju kui mina jälgisin, siis ma ei näinud ühtegi sellist otsust, kus läheb tal aega rohkem kui 4 sekundit. Võib-olla vahel harva tuleb 5 sekundit ja seda nad siis silmas peavadki lol
          Ma ikka ei saa aru, et kuidas see võimalik on, see rs03rs03 on nii krdi bot kui bot... Inimene ei saa mängida 100+ lauda nii kiiresti kui tema seda teeb ja veel igapäev 14+ tundi. Isegi 50+ lauda ei saa sedasi mängida... Kui just ei kasuta mingit preflop auto-fold süsteemi, mis on keelatud. Aga Pokerstars ütleb ikka, et sa küll näed kaelkirjakut, aga tegelikult on see roosa elevant... usu meid, meie kontrollisime.... hotkeys; "snap" decisions, quantum entanglement, metaphysical thinking, pink elephant...
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Võitluses tuuleveskitega jään siin alla ja taganen hetkel.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #50
            Re: Sick grinder

            Miks sulle see vend nii korda läheb ma ei saa aru :D

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #51
              Re: Sick grinder

              esimene graafik 30.juuli ja teine 4-5 päeva hiljem:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Ma ei usu ealeski, et 1$ DON STT-de peal mängijate tase kaboom sedasi tõusis, et ühel hetkel graafik seepärast kukkuma hakkas.
              Miks see vend korda läheb, siis võib-olla seepärast, et rs03rs03 on nagu UFO pokkerimaastikul ja UFO lood on huvitavad :)
              Eriti veel kui mängus on doomswitch ja trajektooriks parabool lol
              Last edited by levis; 04.08.10, 15:30.

              Comment

              • macroTilt
                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                • May 2010
                • 629

                #52
                Re: Sick grinder

                Algselt postitas levis Vaata postitust
                esimene graafik 30.juuli ja teine 4-5 päeva hiljem:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Ma ei usu ealeski, et 1$ DON STT-de peal mängijate tase kaboom sedasi tõusis, et ühel hetkel graafik seepärast kukkuma hakkas.
                Miks see vend korda läheb, siis võib-olla seepärast, et rs03rs03 on nagu UFO pokkerimaastikul ja UFO lood on huvitavad :)
                Eriti veel kui mängus on doomswitch ja trajektooriks parabool lol


                uuri jah, mis sorti UFOga tegu on. gl.
                *viimane vabalangus impressive shit!

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #53
                  Re: Sick grinder

                  Levis, sa tõlgid inglise keelest valesti.

                  Ta ei tee kõiki otsuseid kiiremini kui 4 sekundit. vs Mitte kõik otsused on tehtud kiiremini kui 4 sekundit.

                  Comment

                  • Divide03
                    Julm Donk
                    • Dec 2009
                    • 77

                    #54
                    Re: Sick grinder

                    Kusjuures ma ise pooldan ka massgrindimist igatepidi, saaks ise kh sellise jooksupeale kuidagi ja leiaks oma mängu!

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #55
                      Re: Sick grinder

                      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                      Levis, sa tõlgid inglise keelest valesti.

                      Ta ei tee kõiki otsuseid kiiremini kui 4 sekundit. vs Mitte kõik otsused on tehtud kiiremini kui 4 sekundit.
                      Võib-olla veel täpsem on siis, et... Kõik rs03rs03 otsused ei ole tehtud 4 sekundi sees.(All of rs03rs03's decisions are not made within 4 seconds.)

                      Eks ma suvalt ja kiiruga tõlkisin asja mõtet, see ju jääb samaks või mis? Seega ma ei saa probleemist aru, sry.

                      Comment

                      • Kloonike
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 898

                        #56
                        Re: Sick grinder

                        Ma tõlgendasin sinu teksti nii, et tal on kõik "kiirelt" tehtud otsused ning PS väidab, et alla 4s ei võta neist üksi. Jätame selle, tühi arusaamatus.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #57
                          Re: Sick grinder

                          Olen kah temaga ca 2000 kätt mänginud. Tegelikult on tema vastu väga lihtne mängida.
                          Kui ta lükkab alg- ja keskfaasis all-in, siis seal on kindlalt AA, KK.
                          Kui limbib, siis setmineb ja kui flopis tõsta, siis viskab suht alati ära.
                          Lõppfaasis stealib ATC, seega kui kätt on, võib callida.
                          Temalt stealida saab alati, fold to steal on tal 100 lähedal.
                          Tema viga on see, et keskfaasis (25/50-75/150 blindid) ta ei steali (selles ongi mängu võti) ja kuivab lõpuks kokku.
                          Selge see, et niimoodi massgrindides ei saa vastaste statte jälgida.

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #58
                            Re: Sick grinder

                            Meridiaan ületatud:

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #59
                              Re: Sick grinder

                              Kahju hakkab juba, eile läks nett ka tal ära. D

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #60
                                Re: Sick grinder

                                Huvitav, palju tal veel bustoni minna on...

                                Comment

                                Working...