Sick grinder

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #16
    Re: Sick grinder

    haha. see on lahe vana jah. tean teda liigagi hasti, sest eelmine aasta mangisin kuu jooksul 10000 doni vist :) Pmst, nii nagu keegi varem mainis, alguses on vaga tight ja hiljem suht lose. Suht koht perfekt mangu teeb.
    Detaile ei tea, kuid kindlasti teenib paris korralikku kasumit rakebacki naol. Ehk 2-3k kuu kohta tuleb kui aasta labi. V6ibolla isegi 4k$.
    Tasuv t66, kel narvi on ja isikuomadused lubavad.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #17
      Re: Sick grinder

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      2009 aasta oma:P 123$ per month peaks olema + boonused.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #18
        Re: Sick grinder

        samas 2010, see aprilli alguseks oli seis selline :
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #19
          Re: Sick grinder

          Miks keegi peaks mängima $1 SNG-sid nii palju ja limiidist mitte üles liikuma? Tundub küll seepärast bot juba olevat...

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #20
            Re: Sick grinder

            ta ise väidab niimoodi : Originally Posted by rs03rs03 : I'm not a bot. It's just difficult to make a living in China. Our salaries and wages aren't big at all. My whole savings are in poker and i'm afraid to lose them so i stick to very conservative bankroll management. One dollar in USA isn't that much, but in China 1 USD is a lot!. But my results is not good and I'm a loser and big fish.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #21
              Re: Sick grinder

              1 tegi boti ja koolitas ka mõned sõbrad sellega tegelema ehk botile vajadusel inimfaktorit lisama.

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #22
                Re: Sick grinder

                OMFG!
                Massive

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #23
                  Re: Sick grinder

                  Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                  OMFG!
                  Massive
                  Sarkastiliselt öeldud kuidagi... aga minumeelest on küll tegemist mässive grinderiga.
                  Last edited by Priidix; 08.07.10, 15:24.

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #24
                    Re: Sick grinder

                    Kas sa oled lollakas vä???
                    Kui inimene mängib sellise koguse SNG-sid sellise aja jooksul ja ma loen sellest esimest korda, obv. jääb karp lahti.
                    Ja grammatiliselt õige on sarkastiliselt
                    obv. on tegu massive grinderiga, kahju lihtsalt et ta nii mõttetult väikeste DON-ide peale aja raiskab, võiks 5$ ja 10$ omasid taguda.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #25
                      Re: Sick grinder

                      Eip, sry mees, sain valesti aru lihtsalt.

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #26
                        Re: Sick grinder

                        Madis very-st võiks ka see teema olla. ;D

                        Comment

                        • raaids
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 606

                          #27
                          Re: Sick grinder

                          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                          Kas sa oled lollakas vä???
                          Kui inimene mängib sellise koguse SNG-sid sellise aja jooksul ja ma loen sellest esimest korda, obv. jääb karp lahti.
                          Ja grammatiliselt õige on sarkastiliselt
                          obv. on tegu massive grinderiga, kahju lihtsalt et ta nii mõttetult väikeste DON-ide peale aja raiskab, võiks 5$ ja 10$ omasid taguda.
                          kui ta juba 1stega väikest miinust teeb viimasel ajal siis 5ste ja 10stega läheksid kaotused liiga suureks

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #28
                            Re: Sick grinder

                            See on umbes sama värk kes see tegi NL2-s mingi 3k profitit vms.
                            Mees lihtsalt cash outib koguaeg kuna plekki vaja ja muud midagi.

                            Comment

                            • paradigmlost
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 421

                              #29
                              Re: Sick grinder

                              kahtlane, et ta 1,1-seid done mängib, et biitida peab neid 56/100st võitma - rake 10%. 5-stes on rake 4% imo jne

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #30
                                Re: Sick grinder

                                väga kahtlane on see ,et ta mingi üle - 400$ viimase nädalaga.

                                Comment

                                Working...