Hands

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • poker69
    Räme Fish
    • Nov 2008
    • 22

    #1

    Hands

    Tervist sooviks siis teada millised oleks need käed millega ei tasuks ültse proovida ükskõikmillisest positsioonist vms.Tänan
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Hands

    Algselt postitas poker69
    Tervist sooviks siis teada millised oleks need käed millega ei tasuks ültse proovida ükskõikmillisest positsioonist vms.Tänan
    Tere poker69,

    Sellist asja ei ole olemas, palju tuleb mängida vastaste vastu olenamata käest, seega minu mängus sellist asja ei eksisteeri

    Parimat laudades,

    Tigrano

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Hands



      See on vastus su küsimusele aga tagurpidi variandis. Ehk need on käed, mida peaksid mängima ja käed, mida ei peaks, neid kirjas ei ole.

      Comment

      • poker69
        Räme Fish
        • Nov 2008
        • 22

        #4
        Re: Hands

        Algselt postitas ranka


        See on vastus su küsimusele aga tagurpidi variandis. Ehk need on käed, mida peaksid mängima ja käed, mida ei peaks, neid kirjas ei ole.
        no ok siis Äitah hetkel muidu talitun triobeti õpetuste järgi et mis positsioonis mis käega mängida.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Hands

          Algselt postitas poker69
          no ok siis Äitah hetkel muidu talitun triobeti õpetuste järgi et mis positsioonis mis käega mängida.
          Olen natuke laisk.. Kas saad anda linki TrioBeti õpetuste peale?

          Comment

          • Metsapull

            #6
            Re: Hands

            Algselt postitas ranka
            Olen natuke laisk.. Kas saad anda linki TrioBeti õpetuste peale?
            Need vist peaks olema: https://www.triobet.com/pokerschool/.../area-751.html

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Hands

              Minu antud ranged on väga tight, TB omad veelgi tightimad :(

              Comment

              • poker69
                Räme Fish
                • Nov 2008
                • 22

                #8
                Re: Hands

                Algselt postitas ranka
                Minu antud ranged on väga tight, TB omad veelgi tightimad :(
                Hetkel olen turnal ja olen proovinud suht kinnii pidada neis ja hetkel olen 74 st-28`s registeerijaid oli 184,ning pean tõdema ,et eilsest mil hakkasin lugupidama positsionidest ja sain aru nende tähtsusest siis on see mulle edu toonud :D Ning hetkel olengi suht tight ,aga lauas pole ma suutnud õneeks/kahjuks endale thight imagot kujuntada hetkel suht nii et passin 30 min tühja ning siis kui hea käsi võtan 100% poti ära praeguseks kõik siis,hiljem vb postitan kaugele jõudsin siukse tight tabeli kinni pidamisega.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: Hands

                  Turnaga ei ole sellel handchartil midagi pistmist...

                  Comment

                  • poker69
                    Räme Fish
                    • Nov 2008
                    • 22

                    #10
                    Re: Hands

                    Algselt postitas alaska
                    Turnaga ei ole sellel handchartil midagi pistmist...
                    Mis mõttes,selgita nats ma algaja

                    Comment

                    • poker69
                      Räme Fish
                      • Nov 2008
                      • 22

                      #11
                      Re: Hands

                      Algselt postitas alaska
                      Turnaga ei ole sellel handchartil midagi pistmist...
                      ni siis lõpp kohaks jäi 18 mis tähendab seda et mahtusin napilt rahalisele kohale võitsin 1€ mis on hetkel mul suurim võidetud summa,kui tegemist oli mu elu 3 turnaga kah :D Sain bad beati ning kaotasin 5k sellega ning siis jaäi 1 k alles ja sb oli 1k ,kes teab vb kui poleks bad beati saanud ehk oleksin kõrgemale rahalisele kohale jõudnud >:( kuid kokku võttes parem kui mittemidagi .

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #12
                        Re: Hands

                        No näiteks väike paar on suhteliselt mängimatu käsi turniiri lõpupoole, äss muutub ülitugevaks... Kogu elu käib blindide suuruse järgi...

                        Comment

                        • poker69
                          Räme Fish
                          • Nov 2008
                          • 22

                          #13
                          Re: Hands

                          Algselt postitas alaska
                          No näiteks väike paar on suhteliselt mängimatu käsi turniiri lõpupoole, äss muutub ülitugevaks... Kogu elu käib blindide suuruse järgi...
                          Ok,kuidas kunagi ,kuid ei vaidle ültse vastu pigem võtan arvesse,kuna see õige panustamise suurus vms on minu jaoks hetkel tühimaa,ning nüüd üritangi kuidagi sellest süsteemist aru saada ,kui kellegil midagi tarka on selel kohta siis võiks siia postitada :-\

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #14
                            Re: Hands

                            Algselt postitas alaska
                            No näiteks väike paar on suhteliselt mängimatu käsi turniiri lõpupoole, äss muutub ülitugevaks... Kogu elu käib blindide suuruse järgi...
                            Väike paar on lõpus üsna sobilik käsi all-ini minekuks. Ja minu arvates tuleb turnadel umbes sama moodi tight olla. Turnadel erineb mäng alates sellest hetkest, kui blindid lähevad eluliselt vajalikuks ning käes on bubble. Siis tuleb käte ranget oluliselt laiendada, samas tuleb oodata õigeid olukordi ning ka siis ei ole vahest võimalik pushida. Kõige suurem erinevus cashile ilmselt ongi see, et check-raise ja slowplay on tihti kasumlikumad kui cashis.
                            Aga noh turnadest võiks siin foorumis vsiu või privador rääkida.

                            Comment

                            • mihke666

                              #15
                              Re: Hands

                              Algselt postitas Keiss
                              Väike paar on lõpus üsna sobilik käsi all-ini minekuks. Ja minu arvates tuleb turnadel umbes sama moodi tight olla. Turnadel erineb mäng alates sellest hetkest, kui blindid lähevad eluliselt vajalikuks ning käes on bubble. Siis tuleb käte ranget oluliselt laiendada, samas tuleb oodata õigeid olukordi ning ka siis ei ole vahest võimalik pushida. Kõige suurem erinevus cashile ilmselt ongi see, et check-raise ja slowplay on tihti kasumlikumad kui cashis.
                              Aga noh turnadest võiks siin foorumis vsiu või privador rääkida.
                              keiss, qq on minu arust suur paar, mitte väike.

                              Comment

                              Working...