Tervist sooviks siis teada millised oleks need käed millega ei tasuks ültse proovida ükskõikmillisest positsioonist vms.Tänan
Hands
Collapse
X
-
Re: Hands
Tere poker69,Algselt postitas poker69Tervist sooviks siis teada millised oleks need käed millega ei tasuks ültse proovida ükskõikmillisest positsioonist vms.Tänan
Sellist asja ei ole olemas, palju tuleb mängida vastaste vastu olenamata käest, seega minu mängus sellist asja ei eksisteeri
Parimat laudades,
Tigrano
-
Re: Hands
See on vastus su küsimusele aga tagurpidi variandis. Ehk need on käed, mida peaksid mängima ja käed, mida ei peaks, neid kirjas ei ole.
Comment
-
Re: Hands
no ok siis Äitah hetkel muidu talitun triobeti õpetuste järgi et mis positsioonis mis käega mängida.Algselt postitas ranka
See on vastus su küsimusele aga tagurpidi variandis. Ehk need on käed, mida peaksid mängima ja käed, mida ei peaks, neid kirjas ei ole.
Comment
-
Re: Hands
Need vist peaks olema: https://www.triobet.com/pokerschool/.../area-751.htmlAlgselt postitas rankaOlen natuke laisk.. Kas saad anda linki TrioBeti õpetuste peale?
Comment
-
Re: Hands
Hetkel olen turnal ja olen proovinud suht kinnii pidada neis ja hetkel olen 74 st-28`s registeerijaid oli 184,ning pean tõdema ,et eilsest mil hakkasin lugupidama positsionidest ja sain aru nende tähtsusest siis on see mulle edu toonud :D Ning hetkel olengi suht tight ,aga lauas pole ma suutnud õneeks/kahjuks endale thight imagot kujuntada hetkel suht nii et passin 30 min tühja ning siis kui hea käsi võtan 100% poti ära praeguseks kõik siis,hiljem vb postitan kaugele jõudsin siukse tight tabeli kinni pidamisega.Algselt postitas rankaMinu antud ranged on väga tight, TB omad veelgi tightimad :(
Comment
-
Re: Hands
ni siis lõpp kohaks jäi 18 mis tähendab seda et mahtusin napilt rahalisele kohale võitsin 1€ mis on hetkel mul suurim võidetud summa,kui tegemist oli mu elu 3 turnaga kah :D Sain bad beati ning kaotasin 5k sellega ning siis jaäi 1 k alles ja sb oli 1k ,kes teab vb kui poleks bad beati saanud ehk oleksin kõrgemale rahalisele kohale jõudnud >:( kuid kokku võttes parem kui mittemidagi .Algselt postitas alaskaTurnaga ei ole sellel handchartil midagi pistmist...
Comment
-
Re: Hands
Ok,kuidas kunagi ,kuid ei vaidle ültse vastu pigem võtan arvesse,kuna see õige panustamise suurus vms on minu jaoks hetkel tühimaa,ning nüüd üritangi kuidagi sellest süsteemist aru saada ,kui kellegil midagi tarka on selel kohta siis võiks siia postitada :-\Algselt postitas alaskaNo näiteks väike paar on suhteliselt mängimatu käsi turniiri lõpupoole, äss muutub ülitugevaks... Kogu elu käib blindide suuruse järgi...
Comment
-
Re: Hands
Väike paar on lõpus üsna sobilik käsi all-ini minekuks. Ja minu arvates tuleb turnadel umbes sama moodi tight olla. Turnadel erineb mäng alates sellest hetkest, kui blindid lähevad eluliselt vajalikuks ning käes on bubble. Siis tuleb käte ranget oluliselt laiendada, samas tuleb oodata õigeid olukordi ning ka siis ei ole vahest võimalik pushida. Kõige suurem erinevus cashile ilmselt ongi see, et check-raise ja slowplay on tihti kasumlikumad kui cashis.Algselt postitas alaskaNo näiteks väike paar on suhteliselt mängimatu käsi turniiri lõpupoole, äss muutub ülitugevaks... Kogu elu käib blindide suuruse järgi...
Aga noh turnadest võiks siin foorumis vsiu või privador rääkida.
Comment
-
Re: Hands
keiss, qq on minu arust suur paar, mitte väike.Algselt postitas KeissVäike paar on lõpus üsna sobilik käsi all-ini minekuks. Ja minu arvates tuleb turnadel umbes sama moodi tight olla. Turnadel erineb mäng alates sellest hetkest, kui blindid lähevad eluliselt vajalikuks ning käes on bubble. Siis tuleb käte ranget oluliselt laiendada, samas tuleb oodata õigeid olukordi ning ka siis ei ole vahest võimalik pushida. Kõige suurem erinevus cashile ilmselt ongi see, et check-raise ja slowplay on tihti kasumlikumad kui cashis.
Aga noh turnadest võiks siin foorumis vsiu või privador rääkida.
Comment
Comment