Triobet paneb näkku.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Triobet paneb näkku.

    Algselt postitas H2O
    Nii järgmine jama käes triobetiga, hakkasin siis proovima sinu nõuannet, aga triobetile klikkides teeb arvuti restardi just 2-3 tundi tagasi sai triot avada. Sama trikki teeb ka nüüd unibet.
    Viirus? :)

    EDIT: See on kindlasti sinu arvuti poolne viga, sest TrioBet ja UniBet ning kõik prima toad on üldiselt samad aga erineva nimega :P

    Comment

    • H2O
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 362

      #17
      Re: Triobet paneb näkku.

      Algselt postitas ranka
      Viirus? :)

      EDIT: See on kindlasti sinu arvuti poolne viga, sest TrioBet ja UniBet ning kõik prima toad on üldiselt samad aga erineva nimega :P
      Viirus?? Kahtlen, aga no võin korra nod32-ega üle käia.

      Imelik mis põhjustel ta ei lase nüüd mul ühtegi prima softi avada, viskab kohe restardile.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Triobet paneb näkku.

        Algselt postitas H2O
        Viirus?? Kahtlen, aga no võin korra nod32-ega üle käia.

        Imelik mis põhjustel ta ei lase nüüd mul ühtegi prima softi avada, viskab kohe restardile.
        Uninstalli TrioBet.
        Restardi
        Installi TrioBet

        Ning vaata, mis teeb?

        Comment

        • H2O
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 362

          #19
          Re: Triobet paneb näkku.

          Algselt postitas ranka
          Uninstalli TrioBet.
          Restardi
          Installi TrioBet

          Ning vaata, mis teeb?
          Nii, tegin system restore arvutile ja asi korras, se kustutas miskipärast triobeti mu arvutist, UniBet hakkas tööle. Nüüd siis üritan trioga kah ühele poole saada, siis saan seda UniBeti kasutajat proovida trios.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: Triobet paneb näkku.

            Algselt postitas H2O
            Nii, tegin system restore arvutile ja asi korras, se kustutas miskipärast triobeti mu arvutist, UniBet hakkas tööle. Nüüd siis üritan trioga kah ühele poole saada, siis saan seda UniBeti kasutajat proovida trios.
            Anna kindlasti teada, kuidas olukord laheneb. Isegi, siis kui probleem laheneb -- tulevastel põlvedel lihtsam lahendusi leida.

            Comment

            • H2O
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 362

              #21
              Re: Triobet paneb näkku.

              Algselt postitas ranka
              Anna kindlasti teada, kuidas olukord laheneb. Isegi, siis kui probleem laheneb -- tulevastel põlvedel lihtsam lahendusi leida.

              Sain trio tööle, sisse logides UniBeti kasutajaga viskab errori, et account is locket.

              Kuigi unibetis saan sisse ja kõik OK.

              // EDIT: Nii üritasin saata kirja klienditoele, aga miks ma sain sellise vastuse.

              This is the mail system at host MXR-5.estpak.ee.

              I'm sorry to have to inform you that your message could not
              be delivered to one or more recipients. It's attached below.

              For further assistance, please send mail to postmaster.

              If you do so, please include this problem report. You can
              delete your own text from the attached returned message.

              The mail system

              <klienditugi@triobet.ee>: host mail.nordicbet.com[193.69.167.130] said:
              554
              <klienditugi@triobet.ee>: Relay access denied (in reply to RCPT TO
              command)

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #22
                Re: Triobet paneb näkku.

                Sul on aadressiks märgitud ju klienditugi@triobet.ee, tegelikult on ikka klienditugi@triobet.com :)

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #23
                  Re: Triobet paneb näkku.

                  Oijumal, tuhat vabandust, andsin vale maili, äärmiselt piinlik.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Triobet paneb näkku.

                    Aga vähemalt toimub progress :)

                    Comment

                    • H2O
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 362

                      #25
                      Re: Triobet paneb näkku.

                      Tundub, et TrioBetis on minu laul lauldud, vastukiri supportilt siis, et ma olevat rikkunud reegleid!! Ja ei teagi esmamulje jäi, et olen kasutajast ilma.

                      Tegelikult ei viitsi ma enam selle trioga maad jagada, kui ei saa siis ei saa. Saan praegu omad mängud mängitud ka mujal.

                      // EDIT: Lihtsalt tahtsin seal väheke proovida! Kunagi hästi ammu sai seal taotud, aga siis jäi kasutaja seisma lihtsalt, kuna tekkis se aliase jama.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Triobet paneb näkku.

                        Kas tohib küsida, mis reegleid täpsemalt rikkusid?

                        Comment

                        • olavike
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1269

                          #27
                          Re: Triobet paneb näkku.

                          Karta on, et ilmselt rikkusid mingeid väga karme reegleid... Ei taha uskuda, et niisama naljalt keegi su kasutajanime seal ära blokiks.

                          Comment

                          • H2O
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 362

                            #28
                            Re: Triobet paneb näkku.

                            Algselt postitas ranka
                            Kas tohib küsida, mis reegleid täpsemalt rikkusid?
                            Olevat rikkunud 1.7 ja 2.3 reegleid. Enda arvates küll mitte, vähemalt mitte 1.7.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: Triobet paneb näkku.

                              Algselt postitas H2O
                              Olevat rikkunud 1.7 ja 2.3 reegleid. Enda arvates küll mitte, vähemalt mitte 1.7.
                              Betsafe Latvija totalizators, spēļu automāti, live kazino & pokers. Pievienojies un saņem 20eur bezriska likmi un 20 bezriska griezienus spēlē Gates of Olympus!


                              1.7 Triobet’i kliendiks saavad olla vähemalt 18 aastat vanad isikud.
                              Vanust võidakse kontrollida liitumisavalduse esitamisel.


                              2.3 Kliendid saavad teha sissemakseid ainult nende oma TB mängukontole ja ainult krediitkaardiga, mis on välja antud kontohaldaja nimele.

                              Hmmm... Kui sa ei ole reegleid rikkunud siis mina võitleks 100%-liselt vastu juba sellepärast, et ühel hetkel võib TrioBet'ist info levida üle prima võrgu ning siis võidakse panna absoluutselt igas prima toas konto kinni. Mina oma nime nii lihsalt küll määrida ei laseks. Ja pokkeritoa probleemidega pöördu kindlasti ainult Burget'i poole, too vana on maailma mõistlikum, õiglasem ja abivalmisem mees.

                              Kahjuks ei suuda enam leida aga pokerclub.ee foorumis olid analoogsed juhtumid, kus pandi raha oma kontole võõralt pangakontolt ja selle peale TB (TrioBet) külmutas kontod. Kui ilusti räägiti, siis saadi kõik kontod lahti tänu Burgeti abile. Seega kindlalt aja asja edasi ning pane õiglus maksma. Kui sa seda ei tee, siis arva ise, kes süüdi jääb :)

                              Comment

                              • H2O
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 362

                                #30
                                Re: Triobet paneb näkku.

                                Algselt postitas ranka
                                Betsafe Latvija totalizators, spēļu automāti, live kazino & pokers. Pievienojies un saņem 20eur bezriska likmi un 20 bezriska griezienus spēlē Gates of Olympus!


                                1.7 Triobet’i kliendiks saavad olla vähemalt 18 aastat vanad isikud.
                                Vanust võidakse kontrollida liitumisavalduse esitamisel.


                                2.3 Kliendid saavad teha sissemakseid ainult nende oma TB mängukontole ja ainult krediitkaardiga, mis on välja antud kontohaldaja nimele.

                                Hmmm... Kui sa ei ole reegleid rikkunud siis mina võitleks 100%-liselt vastu juba sellepärast, et ühel hetkel võib TrioBet'ist info levida üle prima võrgu ning siis võidakse panna absoluutselt igas prima toas konto kinni. Mina oma nime nii lihsalt küll määrida ei laseks. Ja pokkeritoa probleemidega pöördu kindlasti ainult Burget'i poole, too vana on maailma mõistlikum, õiglasem ja abivalmisem mees.

                                Kahjuks ei suuda enam leida aga pokerclub.ee foorumis olid analoogsed juhtumid, kus pandi raha oma kontole võõralt pangakontolt ja selle peale TB (TrioBet) külmutas kontod. Kui ilusti räägiti, siis saadi kõik kontod lahti tänu Burgeti abile. Seega kindlalt aja asja edasi ning pane õiglus maksma. Kui sa seda ei tee, siis arva ise, kes süüdi jääb :)
                                Algul peaks siis passikoopia, või ID koopia saatma neile, siis ühe asjaga korras. Aga seda teist jama ma ei oska mitte kuidagi lahendada, kuna ma olen kasutanud Kunagi väga ammu võõrast pangakaarti.

                                Comment

                                Working...