Re: Triobet paneb näkku.
Siis pead klienditoele selgitama, miks sa kasutasid võõras pangakaarti. Kui su selgitus on õige, aus ning loogiline (näiteks: ma ise kasutasin kunagi sellepärast, et kuu limiit sai täis siis pidin võõralt arvelt raha panema) siis su probleem ka lahendatakse. Kui aga kasutasid pangakaarti pahatahtlikul eesmärgil (näiteks: kuritarvitasid kellegi kolmanda isiku arvet raha deponeerimiseks) siis tõenäoliselt sul seda lahti ei tehta.
Seega ise pead teadma, kas oli tõesti "kogematta" või siis meelega tehtud.
Algselt postitas H2O
Seega ise pead teadma, kas oli tõesti "kogematta" või siis meelega tehtud.
Comment