pokkerimõjud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #16
    Re: pokkerimõjud

    sellepärast ma turnasid ei mängigi, et äkki hüppan aknast alla.

    Comment

    • pootsman
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 32

      #17
      Re: pokkerimõjud

      halb sess või lükke turkal võib tõesti und rikkuda..

      Comment

      • Viski
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 393

        #18
        Re: pokkerimõjud

        Kunagi oli üks vend, kes ka gamboolis suurte summadega, kaotas, pani firma rahad mängu. Kaotas obv, ja pani ennast sõna otseses mõttes põlema.

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #19
          Re: pokkerimõjud

          Algselt postitas Viski Vaata postitust
          Kunagi oli üks vend, kes ka gamboolis suurte summadega, kaotas, pani firma rahad mängu. Kaotas obv, ja pani ennast sõna otseses mõttes põlema.
          aga õnneks olympic onlines pole see võimalik, sest Eesti riik kaitseb meid :) .

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #20
            Re: pokkerimõjud

            Algselt postitas Viski Vaata postitust
            Kunagi oli üks vend, kes ka gamboolis suurte summadega, kaotas, pani firma rahad mängu. Kaotas obv, ja pani ennast sõna otseses mõttes põlema.
            Eestis? Backstory?

            Comment

            • Skrunda
              Bännitud
              • May 2010
              • 102

              #21
              Re: pokkerimõjud

              üks näide,

              瓜瓜龙启蒙致力于为更多儿童提供广阔的成长空间,以趣味内容激发未来无限可能,让孩子在爱与乐趣中探索有趣的世界。客服电话:400-140-8896

              Comment

              • oohoh
                Grinder
                • Oct 2009
                • 547

                #22
                Re: pokkerimõjud

                Rusikajäljed ukses, täkked seinas ja päris kõvasti karjumist, lihtsalt mignil hetkel ei pea enam vastu kui ära imetakse

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #23
                  Re: pokkerimõjud

                  Vägivalla käes vaevlev pere, nuttev naine, ema ja laps, sms laenud ja kuritegelikud mõtted ja teod on ainult väike loetelu tagajärgedest peale igat turniirilt väljakukkumist.

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #24
                    Re: pokkerimõjud

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Vägivalla käes vaevlev pere, nuttev naine, ema ja laps, sms laenud ja kuritegelikud mõtted ja teod on ainult väike loetelu tagajärgedest peale igat turniirilt väljakukkumist.
                    ma hüppan pärast igat turnalt väljakukkumist (not ITM) aknast välja, aga kahjuks olen ma vilunud parkuurija

                    Comment

                    • SANGPOMM
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 479

                      #25
                      Re: pokkerimõjud

                      rusikaga vastu seina insta. ja rahustav suits. lohutan ennast sellega et olen dongist targem :)

                      Comment

                      • ottokatz
                        Julm Donk
                        • Jun 2009
                        • 29

                        #26
                        Re: pokkerimõjud

                        rattaga sõitma, tallinn - pärnu - tallinn, vahepeatustega muidugi...hea adreka laks

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #27
                          Re: pokkerimõjud

                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #28
                            Re: pokkerimõjud

                            Poolteist pakki tobi päevas.

                            Comment

                            Working...