pokkerimõjud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1

    pokkerimõjud

    kas tõesti mõjub pokker nii?

    "Pokkeris jäävad turniiril plussi ehk tõesti 10 paremat. Ülejäänud 200 jäävad oma rahast ilma (või moodsas kõnepruugis "saavad väärt kogemuse"). Need ilmajääjad on enamuses hiljem masendunud, kuna kaotasid. Elavad oma masendust välja joomise, peksmise vms. madalate instinktidega inimese meelelahutuse kaudu.
    PALJUD POOVAD ENNAST ÜLES VÕI HÜPPAVAD AKNAST VÄLJA"
  • StripPoker
    Grinder
    • Sep 2009
    • 609

    #2
    Re: pokkerimõjud

    Jah, ma tean mitut pokkerimängijat, kes end üles poosid. Väikseim kaotus oli 2,20 $ turniiri pärast.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #3
      Re: pokkerimõjud

      Asi võib minna isegi nii hulluks: http://pokerbonussource.com/poker-ne...r-gone-bad/294

      Aga muidu soovitaks selle adam_q poolt siia arutamiseks pandud teksti autorile statoili stardikomplekti. Haige jutt.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #4
        Re: pokkerimõjud

        Kuna kõik minu pokkerit mängivad sõbrad elavad olude sunnil tänaval, siis olen tõesti pidanud avama oma uksed, et nad minu 5nda korruse aknast välja hüpata saaks.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: pokkerimõjud

          Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
          Jah, ma tean mitut pokkerimängijat, kes end üles poosid. Väikseim kaotus oli 2,20 $ turniiri pärast.
          Pakun, et mitte küll nüüd nende turniiride pärast, põhjus ikka mujal peitub.

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #6
            Re: pokkerimõjud

            Turniirid ikka. Üks hüppas cashi pärast 3k aknast kui kaotas NL2 3$ poti.

            Comment

            • kids1ke
              Räme Fish
              • Mar 2010
              • 16

              #7
              Re: pokkerimõjud

              Algselt postitas ment52 Vaata postitust
              Kuna kõik minu pokkerit mängivad sõbrad elavad olude sunnil tänaval, siis olen tõesti pidanud avama oma uksed, et nad minu 5nda korruse aknast välja hüpata saaks.
              :D

              Igatahes see esimene tsitaat lehkab kohutavalt mõne delfi kommentaariumi residendi järgi.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: pokkerimõjud

                Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
                Turniirid ikka. Üks hüppas cashi pärast 3k aknast kui kaotas NL2 3$ poti.
                No ikkagi tahan öelda, et ei usu ainult sellepärast ju eelnevalt mingid pere või mingid muud probleemid peavad olema.

                Isegi puhta hull ei oleks sellise asja pärast suuteline aknast alla üppama aga kui koguaeg kuskil mingi kala elus ehk siis tõesti see kaotus avaldas mõju, sest mindseti pole ollagi.

                Sama hästi võiks rahakoti kaotamise või 200 kroonise kaotuse peale bingolotoga aknast alla hüpata, see ei ole loogiline, kui just ei ole mega laksu alla või joobes.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #9
                  Re: pokkerimõjud

                  ma ei saagi aru, kas tigrano paneb re-levelit või mitte

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #10
                    Re: pokkerimõjud

                    ei

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: pokkerimõjud

                      tilti l2hen siis ajab jooma .. muid mõjusid pole t2heldand ja kui migni 10k eeki p2eva teed siis on ka hea tunne

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #12
                        Re: pokkerimõjud

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        tilti l2hen siis ajab jooma .. muid mõjusid pole t2heldand ja kui migni 10k eeki p2eva teed siis on ka hea tunne
                        aga aken või nöör pole optsioonid veel olnud?

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #13
                          Re: pokkerimõjud

                          Vahepeal ei anna kehvasti mängitud käed uinudes rahu, rohkem mõjustid pole veel seni täheldanud ptüi-ptüi-ptüi :P

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: pokkerimõjud

                            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                            aga aken või nöör pole optsioonid veel olnud?
                            ure kidding right?

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #15
                              Re: pokkerimõjud

                              Pokker on mind mõjutanud nii, et kuna ma mängin pokkerit siis olen ma teistest mitte-mängijatest parem. punkt.

                              Comment

                              Working...