Olen aegajalt mänginud, mõnikord ka lives.
Soov oleks alustada ka $ peale mängimist ning otsustasin freerollide kasuks, et mingine algkapital saada.
Olen juba oma 2 nädalat üritanud midagi saavutada, kuid ehk teen ma midagi valesti. Otseseid käsi pole ette tuua, kuid ehk oskab keegi soovitada midagi selle koha pealt, kuidas freerollides ellu jääda? Mängin FTPs ning väga tihti olen peale ~2-3h mängimist välja kukkunud eriti lamedate biitide pärast; a'la mingi tüüp lükkab nupud sisse, mul AA/KK ja otsustan callida, siis tavaliselt kaks varianti; vastasel Ax ja 99% kordadest hitib oma ace'i(kui mul KK), või mingi lambi numbrid kust kukub 2 paari või hullemal juhul isegi rida... kõige lähemale olen mitu korda jõudnud kuhugi ~60-70 kohale, aga alates 45ndast on rahad..
Soov oleks alustada ka $ peale mängimist ning otsustasin freerollide kasuks, et mingine algkapital saada.
Olen juba oma 2 nädalat üritanud midagi saavutada, kuid ehk teen ma midagi valesti. Otseseid käsi pole ette tuua, kuid ehk oskab keegi soovitada midagi selle koha pealt, kuidas freerollides ellu jääda? Mängin FTPs ning väga tihti olen peale ~2-3h mängimist välja kukkunud eriti lamedate biitide pärast; a'la mingi tüüp lükkab nupud sisse, mul AA/KK ja otsustan callida, siis tavaliselt kaks varianti; vastasel Ax ja 99% kordadest hitib oma ace'i(kui mul KK), või mingi lambi numbrid kust kukub 2 paari või hullemal juhul isegi rida... kõige lähemale olen mitu korda jõudnud kuhugi ~60-70 kohale, aga alates 45ndast on rahad..
Comment