Algaja.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #16
    Re: Algaja.

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    tee kohe rb konto ära, ja siis freerollita palju tahad
    e: enne uuri kus teed, osades peab teatud aja jooksul deposiidi tegema
    Selge.

    Comment

    • R1naldo
      Jube Noob
      • Apr 2009
      • 143

      #17
      Re: Algaja.

      kui sa kaotad KK vs Ax pre allin, siis sa mängid hästi, väga hästi. lihtsalt pead palvetama rohkem

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #18
        Re: Algaja.

        Algselt postitas R1naldo Vaata postitust
        kui sa kaotad KK vs Ax pre allin, siis sa mängid hästi, väga hästi. lihtsalt pead palvetama rohkem
        Ei usu, et palvetamisest ka seal suurt kasu on :D.

        Comment

        • miksnii
          Grinder
          • May 2009
          • 580

          #19
          Re: Algaja.

          Proovi Unibeti freerolle....väiksem field.

          Comment

          • hoax
            Räme Fish
            • May 2010
            • 3

            #20
            Re: Algaja.

            Algselt postitas miksnii Vaata postitust
            Proovi Unibeti freerolle....väiksem field.
            Nojah, proovida võib, installisin ära. Soft ei istu üldse, aga elab üle vast.

            // FTPs 7500 inimest $150stes freerollides ja 45 kohta makstakse kinni; unibetis $200, 5k inimesi ja 5 kohta makstakse kinni, erilist vahet polegi, unibetis isegi raskem ju kohati o_O. või siis 10k/50 paid.
            Algselt postitas R1naldo Vaata postitust
            kui sa kaotad KK vs Ax pre allin, siis sa mängid hästi, väga hästi. lihtsalt pead palvetama rohkem
            Last edited by hoax; 05.05.10, 19:57.

            Comment

            • Ingvar78
              Jube Noob
              • Apr 2010
              • 117

              #21
              Re: Algaja.

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              imo saab küll freerollidega raha "teenida".
              folidid 95% kätest ja ülejäänutega preflop all in.

              overlay on olemas nii et raha peaks vaikselt tiksuma.
              Ise mängingi viimasel ajal ainult nii freerolle (nii harva kui ma neid veel mängin), aga ette on näidata 10-s koht, 5000 osalejat oli.

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #22
                Re: Algaja.

                Algselt postitas hoax Vaata postitust
                Nojah, proovida võib, installisin ära. Soft ei istu üldse, aga elab üle vast.

                // FTPs 7500 inimest $150stes freerollides ja 45 kohta makstakse kinni; unibetis $200, 5k inimesi ja 5 kohta makstakse kinni, erilist vahet polegi, unibetis isegi raskem ju kohati o_O. või siis 10k/50 paid.


                Praegu unibetis ju mingid 1000eurosed freerollid ka.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #23
                  Re: Algaja.

                  Sai ka kunagi siis triobetis Freerolle mängitud.

                  Parim koht oli 10k mängija seast 3.koht ning +27€ tuli kontole.
                  Ilus "algkapital" NL2!

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #24
                    Re: Algaja.

                    Kergem oleks vast natuke raha sisse kanda :D

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #25
                      Re: Algaja.

                      Mina olen küll omal ajal täitsa freeroll "pro" olnud ja ma arvan, et kui kõik pildid kokku arvutada on prizei ikka mitme tuhande dollari eest
                      Obv insta maha ka mängitud sel ajal need rollid ulmelaudades, aga point on selles, et kui end parimate "private" freerollidega kurssi viia peaks FTP-ski väga võimalik olema end freerollidest üles mängida.
                      Näe vaeva ja hunti kasvõi passworde, et väiksemate fieldidega mängida.


                      ....or deposit.

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #26
                        Re: Algaja.

                        freerollidelt mitu tuhat daala? whaat?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #27
                          Re: Algaja.

                          Mitu tuhat on ehk liialdus, aga paar tuhat kindlasti.
                          aga neid sai ka ikka paar aastat iga päev tehtud

                          Comment

                          • muhkLionu
                            Grinder
                            • Jan 2009
                            • 522

                            #28
                            Re: Algaja.

                            Kui bankroll on mõni kuni mõniteist dollarit, siis soovitan Pokerstarsi 0,25 $ sisseostuga 40 ja 90 mängijaga SNG turniire. Seal ei ole võimalik kaotada, kui neid piisavas koguses mängida.
                            Olen ise seal korduvalt praktiliselt nullist omale stardiraha teeninud.

                            ROI üle 70% üle pooleteise tuhande turniiri kohta.

                            Comment

                            Working...