Kui mul on 50$ alustamiseks panna siis ma peaks mängima NL10 laudades ?
Uurides leidsin ,et kui SS mängida siis minna lauda 2$ ja tulla ära kui 2.50$.
Kuidas ,aga käituda BS korral (kas 50$ saab BS i kasutada NL10 limiidis?) kui saab siis millal lauast lahkuda ?
Aitäh abi eest!
Uurides leidsin ,et kui SS mängida siis minna lauda 2$ ja tulla ära kui 2.50$.
Kuidas ,aga käituda BS korral (kas 50$ saab BS i kasutada NL10 limiidis?) kui saab siis millal lauast lahkuda ?
Aitäh abi eest!
Comment