Bankroll ja laua küsimus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #1

    Bankroll ja laua küsimus

    Kui mul on 50$ alustamiseks panna siis ma peaks mängima NL10 laudades ?
    Uurides leidsin ,et kui SS mängida siis minna lauda 2$ ja tulla ära kui 2.50$.
    Kuidas ,aga käituda BS korral (kas 50$ saab BS i kasutada NL10 limiidis?) kui saab siis millal lauast lahkuda ?

    Aitäh abi eest!
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #2
    Re: Bankroll ja laua küsimus

    LE FU @ SS!!!

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #3
      Re: Bankroll ja laua küsimus

      50 daalaga mängid NL2-te. SS unusta üldse ära. Jäta see jobudele. Ja mis asi see BS on?

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #4
        Re: Bankroll ja laua küsimus

        SS on küllaltki mõttetu ja ei arenda sinu oskusi. Märksa parem idee oleks alustada NL2 Fullring BS, 25 BI on täiesti ohutu selles limiidis. Peale selle tõenäoliselt on võimalik raha kiiremini teenida kui NL10 SS ja veel ka oma mängu arendada et BR kasvamisel limiidis kõrgemale liikuda.

        Edu.

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #5
          Re: Bankroll ja laua küsimus

          BS-Bigstack , ehk siis NL2 es istun max buyiniga lauda ja mängin siis nii kaua kui viitsin ?

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #6
            Re: Bankroll ja laua küsimus

            Miks just FR? Miks mitte SH?

            Comment

            • Strateeg
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2009
              • 303

              #7
              Re: Bankroll ja laua küsimus

              Jah ja mängi alati full stackiga, ehk siis max sisseostuga (enamus pokkerisaitidel saad auto-topupi peale panna, ehk kohe kui langed alla 100 bb ehk siis NL 2s alla 2 USD siis toimub automaatne rebuy). Võta Ranka tabel (leiad siit: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...=preflop+pokah) näppu ja hakka aga tulistama, küll protsessi käigus õpid, edu!

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #8
                Re: Bankroll ja laua küsimus

                Algselt postitas mkva Vaata postitust
                Miks just FR? Miks mitte SH?
                FR algajale lihtsam, saab tabeli järgi lasta ja tunnetuse sisse. NL2 tõenäoliselt erilist vahet küll pole, aga noh, 6-max reeglina nõka keerulisem ju.

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #9
                  Re: Bankroll ja laua küsimus

                  nüüd 20-50bb lauad võib shortina ka shortid vastu rahmeldada, omavahel metat panna :P

                  Comment

                  • thulesiia
                    Julm Donk
                    • Mar 2010
                    • 56

                    #10
                    Re: Bankroll ja laua küsimus

                    Kas HEM näitab kas oli hea varjatsioon? Kui jah kus see on ja mis selle infoga peale hakata. Saan aru et kui oli räigelt halb varjatsioon aga mängisin õigesti pole mõtet hakata oma mängu muutma ja jääda endale kindlaks ning öelda, peale bad peate või kui lihtsalt floppi ei hiti, et "thats poker or how it was(vist olen mõistest õigesti aru saanud:d)"

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: Bankroll ja laua küsimus

                      Kelle varikonto see on?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #12
                        Re: Bankroll ja laua küsimus

                        air smells funny ITT, sicko :D

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #13
                          Re: Bankroll ja laua küsimus

                          lol äge tekst siin :D:D

                          Comment

                          Working...