*** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #76
    Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Veidi OT , aga no eks kuidagi ikka sobiks siia . Küsimus selline ,et kui palju oleks normaalne NL2 limiidi profit kuus ? Umbkaudselt öeldes siis.
    imo normaalne profit kuus oleks ca 1k$+.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #77
      Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      imo normaalne profit kuus oleks ca 1k$+.
      level=?

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #78
        Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

        Algselt postitas mislinn Vaata postitust
        level=?
        ei..

        (NL2s on suht ebareaalne normaalset profitit teenida)

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #79
          Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

          200k kätt kuus 15BB/100 ja tulebki 1200$ kuus, normaalne profit :)

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #80
            Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

            450$ kuus peaks olema reaalne.

            Comment

            Working...