Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***
Täitsa ulme kohe...sa oled mu uus iidol. Mida sa sööd? Peab vist sinult tunde võtma hakkama...
Viska graafik ka üles - oleks hea endale sihiks võtta
Algselt postitas Keiss
Vaata postitust
Täitsa ulme kohe...sa oled mu uus iidol. Mida sa sööd? Peab vist sinult tunde võtma hakkama...
Viska graafik ka üles - oleks hea endale sihiks võtta
Comment