*** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kaval-ants
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 191

    #61
    Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Märtsi kuu kasum neti pokkerist ca 5k$. 12 päeva mängisin. Enamasti NL50 aga sai ka muid limiite mängitud NL20-200. 4k gar. hittisin ka 1k€. Aprillis on eesmärgid teha endiselt head ja veel paremat mängu.
    Kvaliteet > kvantiteet.

    Täitsa ulme kohe...sa oled mu uus iidol. Mida sa sööd? Peab vist sinult tunde võtma hakkama...
    Viska graafik ka üles - oleks hea endale sihiks võtta

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #62
      Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

      Veljo sinust ei saa üldse vahest aru :) Ranka olgu sulle iidol ja vaata tema graafikuid :D

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #63
        Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

        Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
        Täitsa ulme kohe...sa oled mu uus iidol.
        Keiss on juba ammusest ajast minu iidol nii, et otsi endale mõni uus uus iidol.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #64
          Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

          Ega jah Ranka graph on nuts, ka teiste omad siin, uskumatud tüübid olete, väga kõva (Y).
          Selliseid graafikuid üleüldse vaadata, hoiab motivatsiooni kõrgel, et tuleb vaeva näha ja õppida tugevalt, analüüsida ja parandada enda mängu. Kõik on võimalik.


          Aprilli eesmärk : Jõuda nl10st nl25te .

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #65
            Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
            Märtsi kuu kasum neti pokkerist ca 5k$ koos rakebackiga. 12 päeva mängisin. Enamasti NL50 aga sai ka muid limiite mängitud NL20-200. Sh. 4k gar. hittisin ka 1k€. Aprillis on eesmärgid teha endiselt head ja veel paremat mängu.
            Kvaliteet > kvantiteet.
            Miks nii madalal erinevaid limiite mängid?

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #66
              Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

              Unibetis pole ühes limiidis 10 lauda. Sinu jaoks vast alla nl1000 kõik madalad, see ei tähenda, et teiste jaoks veel on.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #67
                Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                Unibetis pole ühes limiidis 10 lauda. Sinu jaoks vast alla nl1000 kõik madalad, see ei tähenda, et teiste jaoks veel on.
                Keiss ära solvu kohe. Lihtsalt tundus naljakas, miks keegi 200NL ja allapoole mängib niipalju erinevaid limiite nagu nosebleederid, sest nendes limiitides peaks donk actionit küllaga jaguma.

                Miks ainult Unibetis mängid kui laudu vähe? Multisaidi? :)

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #68
                  Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                  TY, hakkangi multisaitima nüüd edaspidi. Olen vaikselt vaadanud ise ka, et peab mujale ka rolli ehitama. Tõesti kopp ees halvast valikust. Samas imelik, et vahest saab 2 limiidi peale kas siis nl50-100 või nl20-50 9-10 normaalset lauda kokku siis näiteks viimasel ajal on jälle nl50 lauad kuhugi täiesti ära kadunud. Imelik. Nii ma siis olengi laudu igalt poolt kokku ajanud. Küll 2-3 tablen turniire lisaks cashile ning võtan mingeid turbo 6-max laudu juurde, kus hullusid agrofishe palju jne. Nii saab actionit küllaga. Samas tõesti oleks vast parem kui saaks ühte limiiti ainult mängida ühes formaadis.

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #69
                    Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                    Veidi OT , aga no eks kuidagi ikka sobiks siia . Küsimus selline ,et kui palju oleks normaalne NL2 limiidi profit kuus ? Umbkaudselt öeldes siis.

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #70
                      Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                      Sellist asja pole olemas nagu normaalne profit kuu jooksul, kõik oleneb sellest palju käsi sa mängid. Stabiilsust saad kontrollida BB/100 järgi.

                      Comment

                      • Karikakar
                        Vana Tegija
                        • Jul 2009
                        • 1235

                        #71
                        Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                        Ja selle jaoks on omakorda vaja suuremamahulist samplet.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #72
                          Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                          Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                          Ja selle jaoks on omakorda vaja suuremamahulist samplet.
                          täpselt

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #73
                            Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                            Algselt postitas rahvavaenlane
                            QQ v AA out. tänud stake eest.
                            LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #74
                              Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                              LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

                              valesse topikusse läks.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #75
                                Re: *** Talvised Märtsi Graafikud ja Kevadised Aprilli Eesmärgi***

                                Algselt postitas rahvavaenlane
                                QQ v AA out. tänud stake eest.
                                heh ..veits vale teema :D:D

                                Comment

                                Working...