Leveldamine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cutoff
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 106

    #1

    Leveldamine

    Kuna viimasel ajal siin foorumis leveldamine eriti populaarne ( ei ole ka ise patust päris puhas ) siis võiks selle ühte ja samasse teemase jätta ja teistes postides vastata ainult siis kui midagi asjalikku lisada on..

    ehk et püstitage siia teemasse ise küsimus ja siis leveldage vastuseks palju jõuate :D
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2
    Re: Leveldamine

    K: Kas pokerstarsis saab mängida?
    V: Ei saa ja kogu raha võetakse kontolt ära peale 1. aprilli.

    Sobib?

    Comment

    • ActionJackson
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 231

      #3
      Re: Leveldamine

      No aga äkki saaks leveldamisele oma alamsektsiooni. Seal siis arutaks leveldamisstrateegiaid. Näiteks, et kui tuntud blufoon avab teema ja talle jõuab keegi tõsiselt vastata siis milline oleks hero tegevus?

      Hetkel pole ju kohta üldse selle jaoks ...

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Leveldamine

        lmao @ leveldamisstrateegiaid :D

        Comment

        • cutoff
          Jube Noob
          • Jan 2010
          • 106

          #5
          Re: Leveldamine

          Teen ka ise otsa lahti..

          K: Kas peale seda kui pokkeritubadele piirang peale pandi ei saa enam mängida?
          V: Saab küll, kõikide starside ja muudes tubades olevad rahad kantakse automaatselt Olympicu pokkerituppa.

          Comment

          • cutoff
            Jube Noob
            • Jan 2010
            • 106

            #6
            Re: Leveldamine

            Algselt postitas ActionJackson Vaata postitust
            No aga äkki saaks leveldamisele oma alamsektsiooni. Seal siis arutaks leveldamisstrateegiaid. Näiteks, et kui tuntud blufoon avab teema ja talle jõuab keegi tõsiselt vastata siis milline oleks hero tegevus?

            Hetkel pole ju kohta üldse selle jaoks ...
            2+2 foorum on leveldamisstrateegiaid täis

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #7
              Re: Leveldamine

              Algselt postitas cutoff Vaata postitust
              2+2 foorum on leveldamisstrateegiaid täis

              proovime mitte OT-ks minna.

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #8
                Re: Leveldamine

                K: Card counting pokkeris?
                V: Saab küll, südamega peab asja juures olema lihtsalt.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: Leveldamine

                  K: Kas ma peaksin KK preflop foldima.
                  V: Muidugi, kui ikka kindel oled, et AA vastas.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #10
                    Re: Leveldamine

                    K: Kas ma peaksin MTT-l AA preflop foldima?
                    V: Jah, kui sa tahad kaugele jõuda.

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #11
                      Re: Leveldamine

                      K: Kas FTP ja Pokerstars on rigged?
                      V: Muidugi on. Tänu sellele olengi mina võitev ja Sina kaotav mängija.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Leveldamine

                        Mu lemmik käsi on T5o, ma saan sellega alati maja

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: Leveldamine

                          Väga hea teema OP poolt.

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #14
                            Re: Leveldamine

                            Mul ka väga hea meel selle teema üle. Ei mäleta, et oleks kunagi kedagi leveldanud aga soovi ja tahtmist on olnud küllaga. Nüüd on see hea võimalus.

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #15
                              Re: Leveldamine

                              level

                              Comment

                              Working...