Leveldamine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #16
    Re: Leveldamine

    Leveldamine on neile, kes mängu ei biidi.

    vot see oli gigalevel.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #17
      Re: Leveldamine

      Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
      Mul ka väga hea meel selle teema üle.
      Mul on väga kurb meel.

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #18
        Re: Leveldamine

        Hea level Svenza.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #19
          Re: Leveldamine

          ärge leveldage, proovige ikka teemas püsida!

          Comment

          • Tarq666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 814

            #20
            Re: Leveldamine

            Panen selle topicu siin lukku! Ei viitsi rohkem kuulata teemat, mis sait on kinni või kuidas mööda hiilida või kui halb üks või teine amet on.

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #21
              Re: Leveldamine

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              Leveldamine on neile, kes mängu ei biidi.

              vot see oli gigalevel.
              Kui see, et sa ütlesid, et see gigalevel oli, ka level oli, siis tegelt sa ju mõtledki et leveldamine on neile, kes mängu ei beadi. Ning kuna sa ise gigaleveldasid, siis sa ka mängu ei beadi.

              E:Ma leveldasin nüüd leveli leveldamist.
              Last edited by HU grinder; 17.03.10, 19:13.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #22
                Re: Leveldamine

                mul läks nüüd juhe kokku

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #23
                  Re: Leveldamine

                  Seda ei tohi kunagi mainida , et sa leveldad, või teed leveli leveldamist. Tuleb teema umbe sogaseks ajada ja kunagi 10 posti hiljem kui keegi enam halli M-igi ei jaga, öelda et sa leveldasid.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #24
                    Re: Leveldamine

                    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                    Seda ei tohi kunagi mainida , et sa leveldad, või teed leveli leveldamist. Tuleb teema umbe sogaseks ajada ja kunagi 10 posti hiljem kui keegi enam halli M-igi ei jaga, öelda et sa leveldasid.

                    nojah, aga kui 10 posti hiljem on teema nii sogaseks aetud, et hakkab tõesena mõjuma, siis on jälle see jama et keegi ei saa aru ja jälle hakatakse kedagi leveldamises süüdistama.

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #25
                      Re: Leveldamine

                      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                      Seda ei tohi kunagi mainida , et sa leveldad, või teed leveli leveldamist. Tuleb teema umbe sogaseks ajada ja kunagi 10 posti hiljem kui keegi enam halli M-igi ei jaga, öelda et sa leveldasid.
                      Oli see level?

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #26
                        Re: Leveldamine

                        Ei, see oli level.

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #27
                          Re: Leveldamine

                          Mõni ei saa ikka absoluutselt pihta, millest siin teemas TEGELIKULT jutt käib.

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #28
                            Re: Leveldamine

                            Ma siiralt loodan, et staatuse asemel tulevad nüüd kasutajatel levelid, kes rohkem leveldab, sel suurem level, WOWiks kätte ära.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #29
                              Re: Leveldamine

                              ma nüüd siis lõppkokkuvõtteks ei saagi aru, et kas siin teemas võib siis leveldada või ei või

                              Comment

                              • Tarq666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 814

                                #30
                                Re: Leveldamine

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                ma nüüd siis lõppkokkuvõtteks ei saagi aru, et kas siin teemas võib siis leveldada või ei või
                                Ei või, sest see oleks vastuolus online pokkeri etikettiga.

                                Comment

                                Working...