Poker Office TARTUs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • runnar
    Grinder
    • Oct 2008
    • 740

    #16
    Re: Poker Office TARTUs

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    +1
    mingi selline place kus pokkerillaud ikka sees oleks.
    näiteks 7 peale selline koht: http://www.kv.ee/uurile-anda-korrali...0e81e56b161a37

    50$ kuus näkku
    Lisainfo Üürile anda KORRALIKELE ÜÜRNIKELE heas korras 3-toaline mugavustega korter.
    7 pokkerimängijat ilmselgelt ei kvalifitseeru korralikuks üürnikuks :)

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #17
      Re: Poker Office TARTUs

      Koht on soliidne, saunad ja värgid, aga jah, kindlasti peaks olema ka pokkerilaud.
      7 peale ei tule eriti kallis ka.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #18
        Re: Poker Office TARTUs

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        lol@
        Üürile anda KORRALIKELE ÜÜRNIKELE
        sellega taheti vist öelda, et pokkerimängijad palun tõmmake v*ttu, te läbustate korteri ning majaümbruse lähimate tundide jooksul ära :D

        Comment

        • Cremer
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 214

          #19
          Re: Poker Office TARTUs

          tuleme tagasi teema juurde

          tingimus strictly business, läbude jaoks teised kohad.

          ei planeeri masse, min 4, max 6 inimest per kabinett ja kõik

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #20
            Re: Poker Office TARTUs

            Nu mai tea. 4 peeru ühes toas. See on suht max mida terve korteri peale ära mahutada. Pigem oleks mõttekas teha kord nädalas kellegi juures kellel suurem placemiski lockdowni taolist kui on huvi. Päevast päeva ei näe asjal pointi. Pigem oleks siis asjal jumet finantsilises mõttes, kui leiad kuskilt nn china mikroshortstackerid kes sul seal 24/7 lasevad ja sina affiliatena nende pealt teeniks. Ühesõnaga nagu ühes eelnevas postis mainiti on kord nädalas parem kui päevast päeva.

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #21
              Re: Poker Office TARTUs

              Privaat on vaja tõmmata. Kindlasti ei tohi naabreid olla. Ennem siis juba mingi maja täislaksuga rentida. Seal saaks suuremaid üritusi korraldada, lisaks on ruumi ka sitaks ja saab vabalt naisi kohale vedada.

              Comment

              • iicacii
                Julm Donk
                • May 2009
                • 25

                #22
                Re: Poker Office TARTUs

                kahtlemata sobib selline töötamine ainult mõnedele vähestele..

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #23
                  Re: Poker Office TARTUs

                  mulle hakkab tunduma, et see on ainuke võimalus, kuidas ma üldse mingisugust volumet suudaks näidata. Tallinnas siis. Vist üürin kontori tõesti.

                  Comment

                  • Albertti
                    Jube Noob
                    • Dec 2009
                    • 113

                    #24
                    Re: Poker Office TARTUs

                    Hetkel leiab täiesti tip-top maju Tartus, millede rent sama, mis korteritel, ehk alates 3-4K kuus, selline keskmine taks.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #25
                      Re: Poker Office TARTUs

                      vesi on ikka sellistes majades?

                      Comment

                      • iicacii
                        Julm Donk
                        • May 2009
                        • 25

                        #26
                        Re: Poker Office TARTUs

                        kes otsib see leiab

                        aga ma saan aru, et pole erilisi entusiaste teie seas

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #27
                          Re: Poker Office TARTUs

                          oleksin huviline, kui tööl ei käiks, aga paraku jääb 100% pokkerile pÜhendumine veel kaugesse tulevikku

                          Comment

                          • StripPoker
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 609

                            #28
                            Re: Poker Office TARTUs

                            Minupuhul on küll hea mängu jaoks vaja korralikku omaette keskendumist. -EV oleks mulle ühistoas toksida.

                            Comment

                            • pafka666
                              IP Olümspi
                              • Jul 2009
                              • 429

                              #29
                              Re: Poker Office TARTUs

                              On siin yx byroohoone mul tartus kus mõned pinnad vabad.. saax mingi esimese kuu tasuta vms sättida...

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #30
                                Re: Poker Office TARTUs

                                Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
                                On siin yx byroohoone mul tartus kus mõned pinnad vabad.. saax mingi esimese kuu tasuta vms sättida...

                                Ega juhuslikult see asu mul kõrvalmajas :)

                                Comment

                                Working...