Poker Office TARTUs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cremer
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 214

    #1

    Poker Office TARTUs

    Selline mõte tekkis, et üüriks kambapeale korteri ainult pokkeri mängimiseks. Et tekiks selline töölkäimise tunne ja kus alati grind käiks + annaks motti kõvasti juurde jne.

    Praegu on Õnne tänaval üks aprillist saadaval - ega enam väga parema nimega tänavat pokkeri mängimiseks saada pole.

    Teie mõtted ja oleks ka reaalseid huvilisi?
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: Poker Office TARTUs

    Seal ei saa trussade väel grindida kui rahvast liigub. Ma isiklikult arvan, et sellisest kohast oleks rohkem kahju kui kasu, kuna rahvamassiga tekib paratamatult ka segavaid faktoreid ning ei ole võimalik A-mängu teha.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: Poker Office TARTUs

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      Seal ei saa trussade väel grindida kui rahvast liigub. Ma isiklikult arvan, et sellisest kohast oleks rohkem kahju kui kasu, kuna rahvamassiga tekib paratamatult ka segavaid faktoreid ning ei ole võimalik A-mängu teha.
      +1. aga pmt on need kontorid suht odavad nii et proovida ju võib!!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Poker Office TARTUs

        +1

        pigem on sellest asjast kahju!
        MIKS? Kuna sul pole täieliku keskendmist oma mängule.
        Lisaks on veel palju tegureid, miks sa ei saa enda parimat mängu teha ala kes tahab enda maitse muusikat kuulata öösel, kui mõned teist magavad. Kes tahab tsükeldada paar päeva jutti jne jne

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: Poker Office TARTUs

          tra kui coca mu kõrval stringidega m2ngiks ... no mida ***** ... tüüp muheleb seal ja hõõrub oma pokerstarsi monkeyt vastu ennast .. no tnx dudes :D

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: Poker Office TARTUs

            Hea mõte, kui tööl ei käiks siis oleks kohe käpp. Sest koos saab mängu arendada ja õppida ja ka motti on rohkem korralikult grindida.

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #7
              Re: Poker Office TARTUs

              Minuarust ongi pokkeri endale elukutseks või nö tööks valinud need inimesed, kes ei taha seda 'tööl käimis' tunnet vaid vajvad täieliku vabadust nii oma tegevuses, sõnades, kui ka olemises.
              Mis ma selle all mõtlen on see, et mulle meeldibki ärgata siis, kui uni on läinud. Alustada hommikut nii, et keegi ei sega. Mängida nagu provoker juba mainis, trussade väel. Närvi minnes möliseda omaette või mis tahes. Kuulata sellist muusikat mis mulle meeldib ja täpselt nii kõvasti kui tahan, ilma, et peaksin mõtlema, et ma nüüd kellegi mängu sega vms.

              Ja mis puutub arenemisse, siis pigem on iga kell etem koguneda kord nädalas või kuus kellegi juurde kelle rohkem ruumi ja siis teha üks nv lockdown sleep-grind-sleep sess vms.

              IMO

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #8
                Re: Poker Office TARTUs

                Üüri parem kontoriruumid, tuleb odavam ja tekib ikka õige töölkäimise tunne. Paned lipsu ette ja lähed plaskusse grindima.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #9
                  Re: Poker Office TARTUs

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  Üüri parem kontoriruumid, tuleb odavam ja tekib ikka õige töölkäimise tunne. Paned lipsu ette ja lähed plaskusse grindima.
                  njh lipsuga ja ülikonnas vmt pole kindlasti k6igemugavam grindida:D

                  Comment

                  • Cremer
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 214

                    #10
                    Re: Poker Office TARTUs

                    olen aasta pläskus "grindinud" ei kannata kuumade ilmadega mitte mingisugust kriitikat

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: Poker Office TARTUs

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Üüri parem kontoriruumid, tuleb odavam ja tekib ikka õige töölkäimise tunne. Paned lipsu ette ja lähed plaskusse grindima.
                      rofl :D, tõmbad auto peale pokkeriprod.com kleepsud ning 10-17 ajal on tööaeg :D

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #12
                        Re: Poker Office TARTUs

                        iga mees vooderdab oma toa munarestidega ära ja siis köök ja elutuba on ühine ala (üks tuba naiste prõmmimiseks ka - ühine)

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #13
                          Re: Poker Office TARTUs

                          Teha pigem selline läbukorter, kus omavahel mõõtu võtta ja homegame teha ja tina panna, siis läheb see väike üür igati asja ette.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: Poker Office TARTUs

                            Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                            Teha pigem selline läbukorter, kus omavahel mõõtu võtta ja homegame teha ja tina panna, siis läheb see väike üür igati asja ette.
                            +1
                            mingi selline place kus pokkerillaud ikka sees oleks.
                            näiteks 7 peale selline koht: http://www.kv.ee/uurile-anda-korrali...0e81e56b161a37

                            50$ kuus näkku

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #15
                              Re: Poker Office TARTUs

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              +1
                              mingi selline place kus pokkerillaud ikka sees oleks.
                              näiteks 7 peale selline koht: http://www.kv.ee/uurile-anda-korrali...0e81e56b161a37

                              50$ kuus näkku
                              lol@
                              Üürile anda KORRALIKELE ÜÜRNIKELE
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              Working...