Selline mõte tekkis, et üüriks kambapeale korteri ainult pokkeri mängimiseks. Et tekiks selline töölkäimise tunne ja kus alati grind käiks + annaks motti kõvasti juurde jne.
Praegu on Õnne tänaval üks aprillist saadaval - ega enam väga parema nimega tänavat pokkeri mängimiseks saada pole.
Teie mõtted ja oleks ka reaalseid huvilisi?
Praegu on Õnne tänaval üks aprillist saadaval - ega enam väga parema nimega tänavat pokkeri mängimiseks saada pole.
Teie mõtted ja oleks ka reaalseid huvilisi?
TC
Comment