Nii olen enam vähem Trigano baaskursuse algajate materjali läbi töötanud. (Varajasemalt olen mänginud erinevaid turnasid jne ja kokkuvõttes enam vähem nullis , kuid no limit cashi pole enne mänginud).
Äkki keegi viitsib väikese kokkuvõtte või mu küsimustele vastuse/kinnituse anda, et omaksin mingit ideed. mida teha flopis turnis riveris. Saan muidugi aru, et kõik on situatsioonikeskne ja oleneb mitmest tegurist kuid mingit ideed tahaks ikkagi alustuseks. Panen siia kuus olukorda ja omapoolse mõtte. Ehk keegi vaatab üle, kas olen õigel teel ja kui viitsib natuke korrigeerida või juhatada õigele teele. Samuti oleks küsimus, kui palju ikkagi umbes bettida üldjuhul nendes olukordades?
1) Olin enne floppi raisija ja ei taba floppi ja floppi on vaatamas 1-2 mängijat. Teen igal juhul beti? Kui sellega tullakse kaasa ja turnist abi ei tule ja flopi ja mängijate statsi järgi võiks arvata, et neil võib olla parem käsi kui mul, siis edasi ei panusta ja nende panuste peale fold kui abi ei tule?
2) Olin enne floppi raisija ja ei taba floppi ja floppi vaatamas on 3 või rohkem mängijat. Beti ei tee kuna suure tõenäosusega võis kellegil flopis abi olla ja beti peale fold, kui just pole bet selline, et tasuks mingit tõmmet taga ajada?
3) Olin enne floppi raisija ja taban floppi, kuid pole nuts, siis teen igal juhul beti?
Kui tuleb kaasa 1 callija ja Kui turn ei aidanud mingit tõmmet, mis võiks flopi järgi olla, siis turnis panustan veel ?
4) Olin enne floppi raisija ja taban floppi ja hetkel nuts käes, kuid võimalik tõmme võib tuua parema käe kellegile. Suur bet? Kui tullakse kaasa ja turnis endiselt nuts siis allinn?
5) Keegi teine raisis enne floppi ja minult call. Floppi ei taba, siis ise ei beti ja beti peale fold, kui pole oddse tõmbe callmisieks
6) Keegi teine raisis enne floppi ja minult call. Taban floppi ja kui nuts siis callin beti või betin ise ja turnis kui midagi ohtlikumaks ei muutu siis bet.
Äkki keegi viitsib väikese kokkuvõtte või mu küsimustele vastuse/kinnituse anda, et omaksin mingit ideed. mida teha flopis turnis riveris. Saan muidugi aru, et kõik on situatsioonikeskne ja oleneb mitmest tegurist kuid mingit ideed tahaks ikkagi alustuseks. Panen siia kuus olukorda ja omapoolse mõtte. Ehk keegi vaatab üle, kas olen õigel teel ja kui viitsib natuke korrigeerida või juhatada õigele teele. Samuti oleks küsimus, kui palju ikkagi umbes bettida üldjuhul nendes olukordades?
1) Olin enne floppi raisija ja ei taba floppi ja floppi on vaatamas 1-2 mängijat. Teen igal juhul beti? Kui sellega tullakse kaasa ja turnist abi ei tule ja flopi ja mängijate statsi järgi võiks arvata, et neil võib olla parem käsi kui mul, siis edasi ei panusta ja nende panuste peale fold kui abi ei tule?
2) Olin enne floppi raisija ja ei taba floppi ja floppi vaatamas on 3 või rohkem mängijat. Beti ei tee kuna suure tõenäosusega võis kellegil flopis abi olla ja beti peale fold, kui just pole bet selline, et tasuks mingit tõmmet taga ajada?
3) Olin enne floppi raisija ja taban floppi, kuid pole nuts, siis teen igal juhul beti?
Kui tuleb kaasa 1 callija ja Kui turn ei aidanud mingit tõmmet, mis võiks flopi järgi olla, siis turnis panustan veel ?
4) Olin enne floppi raisija ja taban floppi ja hetkel nuts käes, kuid võimalik tõmme võib tuua parema käe kellegile. Suur bet? Kui tullakse kaasa ja turnis endiselt nuts siis allinn?
5) Keegi teine raisis enne floppi ja minult call. Floppi ei taba, siis ise ei beti ja beti peale fold, kui pole oddse tõmbe callmisieks
6) Keegi teine raisis enne floppi ja minult call. Taban floppi ja kui nuts siis callin beti või betin ise ja turnis kui midagi ohtlikumaks ei muutu siis bet.
Comment