Overbet arsenalis?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1

    Overbet arsenalis?

    Niipalju kui mina siiani mänginud ja foorumeid lugenud olen, siis on jäänud mulje, et overbetti peetakse üldiselt halva mängija tunnuseks ja üsna selgeks informatsiooniks käe lugemisel. Noh, et ikka konkreetne donkey move.

    Jääb mulje, nagu No Limit oleks üldiselt Pot Limit + võimalus shoveda, et muidu üle poti hea mängija ikka ei panusta.

    Aga raamatutest olen siit-sealt lugenud, et sellist asja peaks saama teadlikult eksitamiseks ja käe maskeerimiseks kasutada? Paljud teist seda teadlikult kasutavad?

    Ma mõtlengi mitte 3beti peale shovemist, vaid ka muid olukordi.
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #2
    Re: Overbet arsenalis?

    Ma olen paar korda seda kasutanud, aga siiani ei ole see kasumlik olnud.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3
      Re: Overbet arsenalis?

      Ma arvan ise, et see madalates limiitides ilmselt ei toimigi, sest seal mängijad ei jälgi su bet suurusi sessiooni jooksul eriti teraselt ega vaevu sellest järeldusi tegema.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: Overbet arsenalis?

        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
        Ma arvan ise, et see madalates limiitides ilmselt ei toimigi, sest seal mängijad ei jälgi su bet suurusi sessiooni jooksul eriti teraselt ega vaevu sellest järeldusi tegema.
        Regularide vastu ikka toimib micros ka.

        Ise kasutan heads-upis kui väga head mängu teen ja autopiloodi peal ei istu, enamasti 2 juhul - kui pot on väike, mul on käes nuts ja tean, et vastane nt. never-ever ei foldi 2 paari isegi kui pot on $20 ja ma shoven $2000, mõndadel vastastel on mingiltmaalt piir kust nad ei foldi. Teine variant, kasutan bluffimiseks, mis on sitaks efektiivne isegi regularide vastu, enamus ei taha oma top paariga $180 callida kui pot on $140.

        Comment

        • Ämmapets
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 171

          #5
          Re: Overbet arsenalis?

          Olen seda micros mõne korra kasutanud ja peab ütlema, et siiani päris edukalt. Kui näiteks nuts on käes, nelik vms, siis seda ei saa tavalise jõu näitamisega eriti kasumlikult mängida. Kui aga see käsi riverini chekkida ja vastane midagi hittis, siis lambist AI minek on ära callitud. Fishid on ikka uudishimulikud ja kahtlustavad vist bluffi.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #6
            Re: Overbet arsenalis?

            Aga siuke küsimus.
            Mängid NL10s ning sina oled buttonil, ehk siis tema räägib esimesena.
            Sul on stäkk 15$ ja vastasel 11$.
            Jõuate riverini ning sul on alles 11$ ning vastasel 7$.
            Pot on 8$ ja ta checkib.
            Mis oleks kõige mõtekam käik:
            A)Lükkad ennast all ini.
            B)Betid 7$ ning paned sellega vastase all ini või
            C)Betid 4-5$, et saada vastane callima?
            Last edited by Jennifer; 11.03.10, 18:34.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: Overbet arsenalis?

              Oleneb olukorrast. Nii üldisele küsimusele on võimatu vastust anda.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: Overbet arsenalis?

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                Niipalju kui mina siiani mänginud ja foorumeid lugenud olen, siis on jäänud mulje, et overbetti peetakse üldiselt halva mängija tunnuseks ja üsna selgeks informatsiooniks käe lugemisel. Noh, et ikka konkreetne donkey move.

                Jääb mulje, nagu No Limit oleks üldiselt Pot Limit + võimalus shoveda, et muidu üle poti hea mängija ikka ei panusta.

                Aga raamatutest olen siit-sealt lugenud, et sellist asja peaks saama teadlikult eksitamiseks ja käe maskeerimiseks kasutada? Paljud teist seda teadlikult kasutavad?

                Ma mõtlengi mitte 3beti peale shovemist, vaid ka muid olukordi.
                See ei ole halb kui selline move arsenalis on, aga mikros tasub pigem oma "nuga terav hoida" ehk siis on palju tähtsamaid asju mille kallal tööd teha.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #9
                  Re: Overbet arsenalis?

                  Mõnedes kohtades väga tugeva käega on hea overbettida, eriti kui saab vastase väga täpse range peale panna . Vahest bluffin ka, aga enamus overbetid ikka vBetid.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: Overbet arsenalis?

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    Mõnedes kohtades väga tugeva käega on hea overbettida, eriti kui saab vastase väga täpse range peale panna . Vahest bluffin ka, aga enamus overbetid ikka vBetid.
                    Minul oleneb see täielikult vastase mindsetist, aga mina kasutan river overbeti ikka väga palju.
                    Just HU cashis, mitte ring gameis.

                    Comment

                    • r3o
                      FPP Pro
                      • Apr 2009
                      • 260

                      #11
                      Re: Overbet arsenalis?

                      Ma olen seda viimasel ajal rohkem kasutama hakanud (E: aga siiski väga harva). Ja sellistes olukorades, kus tead, et vastasel on suht tugev käsi ja ta on selline, kes maha ei suuda panna. Nt maja vs mast. Blufina kasutan palju harvem.

                      No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      UTG ($22.25)
                      MP ($91.60)
                      CO ($49.50)
                      Button ($68.50)
                      Hero (SB) ($70.45)
                      BB ($46.50)

                      Preflop: Hero is SB with 6, A
                      3 folds, Button bets $1, Hero calls $0.75, 1 fold

                      Flop: ($2.50) 10, A, 3 (2 players)
                      Hero checks, Button bets $1.25, Hero calls $1.25

                      Turn: ($5) 9 (2 players)
                      Hero checks, Button bets $1.25, Hero calls $1.25

                      River: ($7.50) 5 (2 players)
                      Hero checks, Button bets $22.25, Hero raises to $66.95 (All-In), Button calls $42.75 (All-In)

                      Total pot: $137.50 | Rake: $3

                      Results:
                      Button had Q, J (flush, Queen high).
                      Hero had 6, A (flush, Ace high).
                      Outcome: Hero won $134.50
                      Last edited by r3o; 11.03.10, 21:57.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: Overbet arsenalis?

                        No viimases käes on väga raske vähem panna.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #13
                          Re: Overbet arsenalis?

                          See käsi on klassikaline shove, ma mõtlesin eelkõige mitteshove overbette

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #14
                            Re: Overbet arsenalis?

                            Overbet tundub nii blufine, et dongid callivad selle sageli maha. Räägin HU-st ja mängu algusest. Seega vahel kasutan ja 90% value. 6maxis ei ole seda eriti teinud.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #15
                              Re: Overbet arsenalis?

                              ma panen koguaeg, starsis vähemalt. mujal see ei taha niivõrd toimida. st toimib teise dünaamika järgi.

                              Starsis panen üldjuhul riveris overbette, dongisaitidel enne riverit

                              Comment

                              Working...