Niipalju kui mina siiani mänginud ja foorumeid lugenud olen, siis on jäänud mulje, et overbetti peetakse üldiselt halva mängija tunnuseks ja üsna selgeks informatsiooniks käe lugemisel. Noh, et ikka konkreetne donkey move.
Jääb mulje, nagu No Limit oleks üldiselt Pot Limit + võimalus shoveda, et muidu üle poti hea mängija ikka ei panusta.
Aga raamatutest olen siit-sealt lugenud, et sellist asja peaks saama teadlikult eksitamiseks ja käe maskeerimiseks kasutada? Paljud teist seda teadlikult kasutavad?
Ma mõtlengi mitte 3beti peale shovemist, vaid ka muid olukordi.
Jääb mulje, nagu No Limit oleks üldiselt Pot Limit + võimalus shoveda, et muidu üle poti hea mängija ikka ei panusta.
Aga raamatutest olen siit-sealt lugenud, et sellist asja peaks saama teadlikult eksitamiseks ja käe maskeerimiseks kasutada? Paljud teist seda teadlikult kasutavad?
Ma mõtlengi mitte 3beti peale shovemist, vaid ka muid olukordi.
, A
, 3
Comment