Hea pokkeripro, kirjutan sulle esimest korda ...
Juba nädalaid on mul raskusi magamisega ja unetult visklen ma linade vahel. Peas vasardamas ainult üks küsimus - "Mida mõtleb mängija, kes ennast laua ootenimekirja sätib, kus viis või rohkem inimest juba ootel?"
Minu mikroveski (on ju ilus nimi microlimit grinderile !? :D) mõistus ei näri läbi.
Aita kui võid.
Juba nädalaid on mul raskusi magamisega ja unetult visklen ma linade vahel. Peas vasardamas ainult üks küsimus - "Mida mõtleb mängija, kes ennast laua ootenimekirja sätib, kus viis või rohkem inimest juba ootel?"
Minu mikroveski (on ju ilus nimi microlimit grinderile !? :D) mõistus ei näri läbi.
Aita kui võid.
Comment