Mida mõtles mees kes ...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ActionJackson
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 231

    #1

    Mida mõtles mees kes ...

    Hea pokkeripro, kirjutan sulle esimest korda ...

    Juba nädalaid on mul raskusi magamisega ja unetult visklen ma linade vahel. Peas vasardamas ainult üks küsimus - "Mida mõtleb mängija, kes ennast laua ootenimekirja sätib, kus viis või rohkem inimest juba ootel?"
    Minu mikroveski (on ju ilus nimi microlimit grinderile !? :D) mõistus ei näri läbi.
    Aita kui võid.
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #2
    Re: Mida mõtles mees kes ...

    tuletab nõukaaega meelde

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #3
      Re: Mida mõtles mees kes ...

      WTF.

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #4
        Re: Mida mõtles mees kes ...

        Hea teema :D

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #5
          Re: Mida mõtles mees kes ...

          Ta ei mõtlegi...lihtsalt tegutseb. Naljakas, et sa sellise asja pärast magada ei saa...

          Comment

          • Tregeq
            Jube Noob
            • Jun 2009
            • 157

            #6
            Re: Mida mõtles mees kes ...

            kui on mingi 7 inimest järjekorras siis ma vahest panen ennast nalja pärast sinna:D, et jälgida pikaks rivi läheb :P

            Comment

            • JohnnyDolce
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2009
              • 454

              #7
              Re: Mida mõtles mees kes ...

              Algselt postitas Tregeq Vaata postitust
              kui on mingi 7 inimest järjekorras siis ma vahest panen ennast nalja pärast sinna:D, et jälgida pikaks rivi läheb :P
              Kui need PS-i F40 käed olid, teadvustati natuke enne jaotust, kus lauas see toimub. Waiting listis 200-300 mängijat. Ju nad lootsid, et keegi tõuseb püsti ja siis veel ja veel ... 300x

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #8
                Re: Mida mõtles mees kes ...

                ükskord sattusin peale NL25 lauale, kus oli järjekorras üle 200 mardi. Lähemal uurimisel selgus, et Hr. Kidpoker isiklikult toksis pokkerit seal.

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #9
                  Re: Mida mõtles mees kes ...

                  Full Tildis oli miskil FT Pro'l(?) nimega Marco Sander NL10s(???) omanimeline laud, kuhu tema maha istudes ka waiting list paisus insta ~50 inimeseni. Punase nimega mees ikkagi.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #10
                    Re: Mida mõtles mees kes ...

                    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                    Full Tildis oli miskil FT Pro'l(?) nimega Marco Sander NL10s(???) omanimeline laud, kuhu tema maha istudes ka waiting list paisus insta ~50 inimeseni. Punase nimega mees ikkagi.
                    mind paneb imestama see.. et kui Usain Bolt näiteks kuskil võtaks stardiasendi sisse.. kas siis ka püüaks 50 inimest kohe taga võidu joosta.. et ehk joppab ja võidavad 100m's ära?

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #11
                      Re: Mida mõtles mees kes ...

                      Oleks mul võimalus Usain Boltiga koos joosta, insta oleks nõus.

                      Comment

                      • cutoff
                        Jube Noob
                        • Jan 2010
                        • 106

                        #12
                        Re: Mida mõtles mees kes ...

                        kui järjekord siis ju on midagi head, nii et igaksjuhuks tasub sappa võtta :) sama asi kui tänaval jääd üksisilmi taevasse vaatama, ca 30 mintsa pärast vaatavad ka paljud teised

                        Comment

                        Working...