Wins/losses
Showdown wins
Non-showdown wins.
Krt, peale seda kui siin miski ala kuu aega tagasi selle HEMi soetasin(trial versioni), siis avastasin, et showdown
winnings on tublisti yleval pool X-telge ja non-showdown winnings läheb sujuvalt järjest sügavamale pimedasse ****auku. Arvan, et see probably ongi minu suurim leak. No siis vahepeal ei pelanud, kandsin bankrolli välja, ostsin selle lapaka, ostsin HEMi ja lugesin veelkord siin foorumis erinevaid materjale ning kohandasin mängu. Hakkasin valima hetki, millal cbetida, poole poti cbeti asemel hakkasin tegema 70-90% ulatuses cbete. Lisaks veel hakkasin 9 laua asemel pelama ainult 5-l laual ja sellest oli k6vasti abi, koguaeg vahin vastaste statse ja vastavalt nendele siis k2itun.
Pmst feeling oli hea, et nagu fresh start, tundsin, et seda on vaja, et see puhkus on +EV. Aga no mida kuradit, graafik on ikka täpselt samasugune, SD wins on yleval, reaalne joon on enamvähem nulli ligidal ja nonshowdown wins l2heb ikka j2rjepidevalt alla.
Mis võiks olla selle põhilised p6hjused, mida teha? :S Kui ma suudaks selle NSD joone kasv6i nulli lähedal hoida, oleks ma pro valmis.
Showdown wins
Non-showdown wins.
Krt, peale seda kui siin miski ala kuu aega tagasi selle HEMi soetasin(trial versioni), siis avastasin, et showdown
winnings on tublisti yleval pool X-telge ja non-showdown winnings läheb sujuvalt järjest sügavamale pimedasse ****auku. Arvan, et see probably ongi minu suurim leak. No siis vahepeal ei pelanud, kandsin bankrolli välja, ostsin selle lapaka, ostsin HEMi ja lugesin veelkord siin foorumis erinevaid materjale ning kohandasin mängu. Hakkasin valima hetki, millal cbetida, poole poti cbeti asemel hakkasin tegema 70-90% ulatuses cbete. Lisaks veel hakkasin 9 laua asemel pelama ainult 5-l laual ja sellest oli k6vasti abi, koguaeg vahin vastaste statse ja vastavalt nendele siis k2itun.
Pmst feeling oli hea, et nagu fresh start, tundsin, et seda on vaja, et see puhkus on +EV. Aga no mida kuradit, graafik on ikka täpselt samasugune, SD wins on yleval, reaalne joon on enamvähem nulli ligidal ja nonshowdown wins l2heb ikka j2rjepidevalt alla.
Mis võiks olla selle põhilised p6hjused, mida teha? :S Kui ma suudaks selle NSD joone kasv6i nulli lähedal hoida, oleks ma pro valmis.
TC
5
6
Comment