Kolm joonekest.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1

    Kolm joonekest.

    Wins/losses
    Showdown wins
    Non-showdown wins.

    Krt, peale seda kui siin miski ala kuu aega tagasi selle HEMi soetasin(trial versioni), siis avastasin, et showdown
    winnings on tublisti yleval pool X-telge ja non-showdown winnings läheb sujuvalt järjest sügavamale pimedasse ****auku. Arvan, et see probably ongi minu suurim leak. No siis vahepeal ei pelanud, kandsin bankrolli välja, ostsin selle lapaka, ostsin HEMi ja lugesin veelkord siin foorumis erinevaid materjale ning kohandasin mängu. Hakkasin valima hetki, millal cbetida, poole poti cbeti asemel hakkasin tegema 70-90% ulatuses cbete. Lisaks veel hakkasin 9 laua asemel pelama ainult 5-l laual ja sellest oli k6vasti abi, koguaeg vahin vastaste statse ja vastavalt nendele siis k2itun.

    Pmst feeling oli hea, et nagu fresh start, tundsin, et seda on vaja, et see puhkus on +EV. Aga no mida kuradit, graafik on ikka täpselt samasugune, SD wins on yleval, reaalne joon on enamvähem nulli ligidal ja nonshowdown wins l2heb ikka j2rjepidevalt alla.

    Mis võiks olla selle põhilised p6hjused, mida teha? :S Kui ma suudaks selle NSD joone kasv6i nulli lähedal hoida, oleks ma pro valmis.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Kolm joonekest.

    Algselt postitas lebovend
    Wins/losses
    Showdown wins
    Non-showdown wins.

    Krt, peale seda kui siin miski ala kuu aega tagasi selle HEMi soetasin(trial versioni), siis avastasin, et showdown
    winnings on tublisti yleval pool X-telge ja non-showdown winnings läheb sujuvalt järjest sügavamale pimedasse ****auku. Arvan, et see probably ongi minu suurim leak. No siis vahepeal ei pelanud, kandsin bankrolli välja, ostsin selle lapaka, ostsin HEMi ja lugesin veelkord siin foorumis erinevaid materjale ning kohandasin mängu. Hakkasin valima hetki, millal cbetida, poole poti cbeti asemel hakkasin tegema 70-90% ulatuses cbete. Lisaks veel hakkasin 9 laua asemel pelama ainult 5-l laual ja sellest oli k6vasti abi, koguaeg vahin vastaste statse ja vastavalt nendele siis k2itun.

    Pmst feeling oli hea, et nagu fresh start, tundsin, et seda on vaja, et see puhkus on +EV. Aga no mida kuradit, graafik on ikka täpselt samasugune, SD wins on yleval, reaalne joon on enamvähem nulli ligidal ja nonshowdown wins l2heb ikka j2rjepidevalt alla.

    Mis võiks olla selle põhilised p6hjused, mida teha? :S Kui ma suudaks selle NSD joone kasv6i nulli lähedal hoida, oleks ma pro valmis.

    mida sa kuseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed

    jäta pokker ja mine tee high stakes pinxi @ artic spordis, sul pole vaja mingeid graafikuid + vb hakkad võitvaks mängijaks :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Kolm joonekest.

      Enamus väikeste limiitide võitvad mängijad on kaotavad mängijad NON-SD pottides. Põhjus on väga lihtne - foldite postflopis liiga palju ja valuebetite ning bluffite liiga vähe.

      See ei tähenda nüüd seda, et tuleb hakata iga paariga callima ja igakord bluffima ja proovida võita võimalikult palju non SD potte. Vaid see oleneb, kui palju raha sa NON Sd pottides kaotad. Kui kaotad tuhande käe kohta ühe buy-ini siis on see ilmselget palju ja tuleks hakata mõtlema oma postflop mängule.

      Minu kaks soovitust oleks:
      • ärge kartke panna (bet or raise) raha sisse tõmmetega
      • riveril, kui Teieni on checkitud siis 2-nd paar ja isegi 3-as paar on nuts ja võiks mõelda bettimisele

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #4
        Re: Kolm joonekest.

        Raha sisse panna t6mmetega? Kui sa selle all m6tled nyyd A 5 k2ega 4 6 7 flopiga, siis seda ma loomulikult ka teen, v6i siis paar pluss nutflush draw, loomulikult ma ei karda.

        Ja see bet riveril kolmanda paariga. Siin samamoodi, kui ma olen 6nnistatud mingi paariga, olen ikka panustanud jah.

        Ma kardan, et vastus peitub kuskil mujal, aga endal ka ideid pole. Äkki on veel soovitusi?

        Ette tänades,
        lebovend.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Kolm joonekest.

          Algselt postitas lebovend
          Raha sisse panna t6mmetega? Kui sa selle all m6tled nyyd A 5 k2ega 4 6 7 flopiga, siis seda ma loomulikult ka teen, v6i siis paar pluss nutflush draw, loomulikult ma ei karda.

          Ja see bet riveril kolmanda paariga. Siin samamoodi, kui ma olen 6nnistatud mingi paariga, olen ikka panustanud jah.

          Ma kardan, et vastus peitub kuskil mujal, aga endal ka ideid pole. Äkki on veel soovitusi?

          Ette tänades,
          lebovend.
          Ma pigem räägin igasugu naked flush draws, OESD, vahevahel isegi gutshot + overs. Ja raha sisse panemise all ma ei mõtle alati broke minemisest. 2-nd barrelid või semi-bluff raised jne.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: Kolm joonekest.

            Minu hinnangul on standard micro TAG-ide põhiprobleemiks liiga vähene value-bettimine turnil ja riveril, mis viib selleni, et lastakse ennast floatida või võidetakse (liiga) väike pot.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Kolm joonekest.

              Algselt postitas lenC
              Minu hinnangul on standard micro TAG-ide põhiprobleemiks liiga vähene value-bettimine turnil ja riveril, mis viib selleni, et lastakse ennast floatida või võidetakse (liiga) väike pot.
              Jep.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #8
                Re: Kolm joonekest.

                ei pea ennast TAGiks, aga vb ma eksin. Igatahes t2nane session l2ks edukalt, saingi oma NSD joone k6rgemale kui SD joone.

                loodan, et saan varsti s6bralt poker mindseti laenutada, siis saan ise ka aru, mis mul viga on.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Kolm joonekest.

                  Algselt postitas lebovend
                  ei pea ennast TAGiks, aga vb ma eksin. Igatahes t2nane session l2ks edukalt, saingi oma NSD joone k6rgemale kui SD joone.

                  loodan, et saan varsti s6bralt poker mindseti laenutada, siis saan ise ka aru, mis mul viga on.
                  Ooooiiii.. See graafik on küll valus.

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #10
                    Re: Kolm joonekest.

                    Mul on tunne, et kogu see NonSD graafiku ümber olev mull tekitab overaggro donke juurde. Soovitan sellele vähem rõhku pöörata ning keskenduda üleüldise mängustiili arendamisele.

                    PS! Kui showdownil kogu aeg kaotate, siis ofc on non-showdown kõrgemal. Antud graafikul on enamus suured potid läinud showdowni, mistõttu non-showdown graafik ei muutu peaaegu üldse.

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #11
                      Re: Kolm joonekest.

                      Algselt postitas Kloonike
                      Mul on tunne, et kogu see NonSD graafiku ümber olev mull tekitab overaggro donke juurde.

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #12
                        Re: Kolm joonekest.

                        Algselt postitas lenC
                        Minu hinnangul on standard micro TAG-ide põhiprobleemiks liiga vähene value-bettimine turnil ja riveril, mis viib selleni, et lastakse ennast floatida või võidetakse (liiga) väike pot.
                        jah

                        ma ei tea kas asi on selles, et kardetakse end valuetownida aga tihti riveril betitakse aint nutsi või bluffi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Kolm joonekest.

                          Vastastele antakse liialt respekti :)

                          Comment

                          Working...