PockerTracker või HEM?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • cutoff
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 106

    #1

    PockerTracker või HEM?

    Kumb valida? Hind sama ja nägin ka, et võimalik kasutada 2-l arvutil, keegi sooviks osta koos minuga?
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: PockerTracker või HEM?

    PT
    HEM siis kui mängid üle 100k käe kuus

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #3
      Re: PockerTracker või HEM?

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      PT
      HEM siis kui mängid üle 100k käe kuus
      Miks siis isegi, kui hetkel ei mängi üle 100k kuus peaks võtma PT? Mõne kuu pärast mängib äkki juba üle 100k..

      Comment

      • speedi
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 295

        #4
        Re: PockerTracker või HEM?

        Mul siuke küss, et miks siis HEM kui üle 100k käe kuus?

        Comment

        • cutoff
          Jube Noob
          • Jan 2010
          • 106

          #5
          Re: PockerTracker või HEM?

          Kasutajamugavuses suurt vahet pole? Hetkel tundub, et igaljuhul HEM siis?

          Comment

          • pohhui
            Julm Donk
            • Jul 2009
            • 91

            #6
            Re: PockerTracker või HEM?

            Mõlema trialeid oled kasutanud? Kui ei, siis oma silm on kuningas.
            Endale meeldib HEM rohkem.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: PockerTracker või HEM?

              Algselt postitas mkva Vaata postitust
              Miks siis isegi, kui hetkel ei mängi üle 100k kuus peaks võtma PT? Mõne kuu pärast mängib äkki juba üle 100k..
              99%+ inimestest ei hakka kunagi üle 100k käe kuus mängima
              Algselt postitas speedi Vaata postitust
              Mul siuke küss, et miks siis HEM kui üle 100k käe kuus?
              ei oska öelda.. tundus kuidagi et HEM rohkem sellistele mängijatele.


              aga OP proovi mõlema programmi free trial ära ja siis otsusta kumb rohkem meeldib.

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #8
                Re: PockerTracker või HEM?

                Igatahes mul oli kunagi PT trial ja nüüd HEM ja elusees ei vahetaks PT vastu tagasi sest ..no ma ei tea, see sakkis

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: PockerTracker või HEM?

                  Algselt postitas mkva Vaata postitust
                  Igatahes mul oli kunagi PT trial ja nüüd HEM ja elusees ei vahetaks PT vastu tagasi sest ..no ma ei tea, see sakkis
                  PT3 oli?
                  mis siis sakkis?

                  Comment

                  • speedi
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 295

                    #10
                    Re: PockerTracker või HEM?

                    Mulle tundub küll PT mugavam ja nagu kasutajasõbralikum. Aga noh maitse asi vist.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #11
                      Re: PockerTracker või HEM?

                      Ma proovisin alguses mõlemat, HEMist ei saanud midagi aru :) aga noh, samas siin foorumis vaatan, et graafikuid genereerib HEM veidi ägedamaid.

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #12
                        Re: PockerTracker või HEM?

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        PT3 oli?
                        mis siis sakkis?

                        PT3 jah. Vb selle trialiga oli ainult minul probleeme, aga tihti ta jooksis kokku, ei joonistanud korralikult graafikuid ja no lõppus ta kuvas mul veel terve laua avatult statte täis nii, et ma lauda ei näinudki Ei tea millest see tulenes, aga kui see kõik kõrvale jätta siis lihtsalt mul ei olnud teda mugav kasutada, erinevalt HEMist.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #13
                          Re: PockerTracker või HEM?

                          veits ebastabiilne on ta raibe küll, just postgreSQL, pidevalt pean reinstalli tegema.

                          Comment

                          • olavike
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1269

                            #14
                            Re: PockerTracker või HEM?

                            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                            veits ebastabiilne on ta raibe küll, just postgreSQL, pidevalt pean reinstalli tegema.
                            Milleks reinstall, aitab ka kui teeb Service'ile restardi :)
                            Mina igatahes eelistan HEMi :)
                            Ei oska absoluutselt mitte millegi üle kurta.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #15
                              Re: PockerTracker või HEM?

                              Algselt postitas olavike Vaata postitust
                              Milleks reinstall, aitab ka kui teeb Service'ile restardi :)
                              Mina igatahes eelistan HEMi :)
                              Ei oska absoluutselt mitte millegi üle kurta.
                              Ei aita kusjuures, see oli esimene asi, mis ma alguses proovisin.
                              Nüüd kui PT käivitades uimama jääb, siis juba enne veateate ilmumist ma otsin juba add/remove välja, et mitte aega raisata, seljaaju tasandil toimiv protsess juba.

                              Comment

                              Working...