pokkeri pro nime solkimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #16
    Re: pokkeri pro nime solkimine

    Elukutseline mängija=profesionaalne mängija
    profesionaalne pokkeri mängija=pro

    Elukutseline mängija=pro

    Comment

    • Sebastian_du
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 232

      #17
      Re: pokkeri pro nime solkimine

      Vabakutselisust soovitan vältida kuna on sünonüüme sõnaga töötu. Väike ettevõtja on hea ja ka õige, omad oskusid mida "müüd".

      Inimestes segaduse tekkitamiseks olen kasutanud ka ametinime - ultrlühiajalise kõrge riskiteguriga miniinvesteerimise ekspert

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #18
        Re: pokkeri pro nime solkimine

        pro=high stakes reg
        elukutseline=leib/vorst/juust

        Comment

        • Toots_x
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2009
          • 320

          #19
          Re: pokkeri pro nime solkimine

          Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
          Inimestes segaduse tekkitamiseks olen kasutanud ka ametinime - ultrlühiajalise kõrge riskiteguriga miniinvesteerimise ekspert
          Mis siis ütled, kui öeldakse: "Ole nüüd hea ja seleta lahti, mis see ikkagi täpsemalt on". :D

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #20
            Re: pokkeri pro nime solkimine

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            pro=high stakes reg
            elukutseline=leib/vorst/juust
            mulle meeldib see lähenemine

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: pokkeri pro nime solkimine

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              pro=high stakes reg
              elukutseline=leib/vorst/juust

              no minu jaoks pro = elukutseline, ehk siis sissetulekud tulevad pokkerist :)

              aga eks siin ole vaidlemisruumi mõnusalt.
              Nagu variatsioon ytles, tema jaoks on prod vaid hishstakes+ mängijad.

              huvitav teema, saab lugeda mida rahvas arvab :P

              aga järelikult semi-pro on siis inimene, kes teenib elatist pokkeriga ning küürib mõned päevad nädalas tööpinki ?

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #22
                Re: pokkeri pro nime solkimine

                pro peaks olema ikka jah kes teenib enda põhisissetuleku pokkeriga ja defineerib ennast kui pokkerimängijat. Professionaal on ikkagi kõrge tööeetikaga ja -suhtumisega keskmisest paremini toime tulev isik. Kuidas ei saaks nt pargi regulari, kes teenib 20 kEEKi kuus, pokkeriproks mitte pidada on beyond me. Tüüp mängib seda tööna, saab enamuse/kogu enda sissetulekust seal, seega ta on elukutseline - pro. Professionaali mõiste ei ole mingi fafa haisteiksi blingurite monopol, see on väärarusaam, mis on tekkinud liigsest videote vaatamisest.
                Last edited by muruntau; 03.03.10, 09:44.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #23
                  Re: pokkeri pro nime solkimine

                  pro peaks olema ikka jah kes teenib enda põhisissetuleku pokkeriga ja defineerib ennast kui pokkerimängijat. Professionaal on ikkagi kõrge tööeetikaga ja -suhtumisega keskmisest paremini toime tulev isik. Kuidas ei saaks nt pargi regulari, kes teenib 20 kEEKi kuus, pokkeriproks mitte pidada on beyond me. Tüüp mängib seda tööna, saab enamuse/kogu enda sissetulekust seal, seega ta on elukutseline - pro. Professionaali mõiste ei ole mingi fafa haisteiksi blingurite monopol, see on väärarusaam, mis on tekkinud liigsest videote vaatamisest.

                  Mulle meeldib see lähenemine


                  Samas nt peab pokkeriga teenitud summad olema suuremad muust tegevusaladest.
                  Nt kui Bill Gates tahab saada väga heaks pokkeirmängijaks ja ta tõesti hitib hästi ept-d ja on väga hea mängija, siis aks ta on ikka profesionaalne mängija kui need miljonid on tema jaosk sendid


                  Samuti tuua vastupidine näide. Reisisaatja saab EPT pileti freerollilt ja võidab kogu ept.
                  Et talle meeldib ta töö, teeb ta seda edasi ja pokekrit mängib vaid hobikorras.
                  Kas teda saab pokkeir profesionaaliks pidada, kui ta võitis pea 1000 aasta palga?



                  Mina arvan, et pro on ka tyyp, kes REGULAARSELT mängib võitmiseks. St teeb käivet ja tema toimingutes on SISU

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #24
                    Re: pokkeri pro nime solkimine

                    Pro ehk elukutseline on inimene, kes teenib oma elatise pokkerist. See, kas tema elatis on 500, 1000 või 100.000$ kuus on teine teema ega puutu hetkel asjasse.

                    Võrdleme spordiga - suvaline korvpallur, kes näiteks Tartu Rockis mängib, on ilmselgelt pro, mis siis, et NBA-s teenib iga viimane pingipoiss temast 100x rohkem. Teenistuse suurus näitab vaid, kui edukas sa prona oled.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #25
                      Re: pokkeri pro nime solkimine

                      Tegelikult seda teemat ajendas mind tegema see, et "Kõik võidab" saates tutvustati paar mängijat kui profesionaalset mängijat. Samas teades, et neil on töökohad, bisnesid ei saa seda ju nii nimetada. Võib küll öelda, et antud isik on expert või advanced tasemel pokkeris vms

                      Lisaks kõigele hobimängija võib oma tasemes kaugelt üle olla prost!
                      Aga pro profesionaalsus, siis ongi ehk sellsieid situastioone vältida:)

                      Comment

                      • r3o
                        FPP Pro
                        • Apr 2009
                        • 260

                        #26
                        Re: pokkeri pro nime solkimine

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        Samuti tuua vastupidine näide. Reisisaatja saab EPT pileti freerollilt ja võidab kogu ept.
                        Et talle meeldib ta töö, teeb ta seda edasi ja pokekrit mängib vaid hobikorras.
                        Kas teda saab pokkeir profesionaaliks pidada, kui ta võitis pea 1000 aasta palga?

                        Mina arvan, et pro on ka tyyp, kes REGULAARSELT mängib võitmiseks. St teeb käivet ja tema toimingutes on SISU
                        Tegelikult võib siis juba elukutseliseks/proks nimetada inimest, kes mängib regulaarselt (kuidas seda defineerida ei tea) [EDIT]ja teenib sellega raha[/EDIT]. Sest tõesti, kui reisisaatja võidab Viking loto peavõidu siis ei saa teda ju elukutseliseks lotomängijaks nimetada.
                        See NBA ja eesti korvpalli palkade võrdlus oli ka suht hea. Mõlemad on prod.. lihtsalt tase erinev.
                        Nii mõeldes võib inimene olla elukutseline mitmel alal, mis iseenesest on ju ka päris loomulik.
                        Last edited by r3o; 03.03.10, 10:01.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #27
                          Re: pokkeri pro nime solkimine

                          Pro on muidugi see, kes regulaarselt mängib enda sissetulekute nimel, teeb seda tööna.

                          Proga seondub ka keskmisest kõrgem sissetulek, alla selle on semipro'd, amatöörid, wannabe'd jne.

                          E: Seega Eesti mõistes pro võib USA mõistes vabalt semipro/amatöör olla, see peaks olema kohaliku palgaga seotud.

                          E2: ja käsper oleks nt edukas harrastaja või midagi taolist :D
                          Last edited by muruntau; 03.03.10, 10:06.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: pokkeri pro nime solkimine

                            Et olla pokkeris edukas s.t. olla plusspoolel pead olema top10% sees (maybe top20% ma ei tea täpselt aga need viimased 10% on suht break-even vennad anyway). Seega minu arvates iga inimene, kes suudab olla pikemas perspektiivis plussis on kindlasti proffesionaal.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #29
                              Re: pokkeri pro nime solkimine

                              ka breakeven rakeback-FPP-pro on pro :)

                              Comment

                              • forell
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 350

                                #30
                                Re: pokkeri pro nime solkimine

                                Mind ei häiri kui algaja mängija kes on just võitnud 150 doltsi Triobeti turniirilt ennast proks kutsub.
                                Kui sa kutsud ennast proks siis sa ilmselgelt arvad et sa kuulud top10% hulka mängijatest. Mõni kuulubki, aga enamus kaotavad palju raha suure ego tõttu.

                                Leidsin hea quote
                                Algselt postitas unknown Vaata postitust
                                The reason why poker is profitable for some people?
                                It's because other ppl are willing to place a wager on their skills that they can't match with their true abilities.

                                Comment

                                Working...