pokkeri pro nime solkimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    pokkeri pro nime solkimine

    Kuidagi viimasel ajal käib pidevalt närvi, kui öelda nt kellegi kohta pokkeri profesionaal.
    Mina olen siiani siiski aru saanud, et pokkeriprofesionaal(pro) on tyyp, kelle põhi sissetulek tuleb pokkerist
    Kuidas saab olla pokkeri pro tiitli all inimene, kel on kindel päevatöö või kes juhib laia haardega ärivõrgustikku.

    Kusjuures siin pole mingit vahet, mis limiite keegi mängib või kui palju on keegi võitnud. Kui inimene teenib kasvõi 200$ kuus on ta pro kui tal töökohta pole. Kui nt hr Käsper osaleb EPT-l siis ei saa teda ju nimetada proks. Ta on lihtsalt edukas ärimees, kes meelelahutusena mängib pokkerit. Ja lisaks kõigele ta võib olla ka eesti parim mängija

    Samamoodi minuga. Kui ma lähen nt Falcki tööle turvikuks, siis ma olen tegelikult ju asjaarmastaja isegi siis, kui ma kõik EPT-d kinni paneks!



    Ärge lörtsiga pro nime!
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #2
    Re: pokkeri pro nime solkimine

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mina olen siiani siiski aru saanud, et pokkeriprofesionaal(pro) on tyyp, kelle põhi sissetulek tuleb pokkerist

    Samamoodi minuga. Kui ma lähen nt Falcki tööle turvikuks, siis ma olen tegelikult ju asjaarmastaja isegi siis, kui ma kõik EPT-d kinni paneks!
    Need kaks vastukäivad laused pole?
    Aga sellega nõus, et põhisissetulek peaks tulema pokkerist et proks nimetada.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: pokkeri pro nime solkimine

      kui kedagi pokkerproks nimetada, siis selle foorumi liiget...

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: pokkeri pro nime solkimine

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Samamoodi minuga. Kui ma lähen nt Falcki tööle turvikuks, siis ma olen tegelikult ju asjaarmastaja isegi siis, kui ma kõik EPT-d kinni paneks!
        A miks ei või olla vastupidi. Pokkeripro oled küll, aga turvamine on hobi?

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #5
          Re: pokkeri pro nime solkimine

          või siis nl1000 regular ja hobiks reisisaatja amet? haha, seeselleks. mina arvan, et inimese kohta kes elatub pokkerist võiks öelda pigem elukutseline pokkerimängija mitte pokkeripro?! igasugused prood on siiski ju sponsoreeritud ja proodeks tunnistatud teatud ettevõtte vms poolt näiteks kasvõi phil ivey on fulltildi poolt tunnistatud prooks ning saab otseselt ju mingi rahhi sealt kasvõi turna buyinni näol. niiet eestis vist peaksid pokkeriprod olema siis mürka ja imre ja ..? ma elatun ka mõned kuud juba pokkerist, aga enda kohta küll ma pro ei ütle.

          Comment

          • Toots_x
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2009
            • 320

            #6
            Re: pokkeri pro nime solkimine

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            kui kedagi pokkerproks nimetada, siis selle foorumi liiget...
            +1
            Ilmselgelt ärme räägi Durridest ja Ivey'dest, kui neid nimetab keegi pokkeriproffesionaaliks siis ilmselgelt peame me kõik nõustuma ning vastu vaidlemisruumi väga pole.

            Kuigi Eesti mastaabis, mingit suvalist live kasiino reg'i (tööl ei käi, ainult mängib) ei pea ma mingitpidi pokkeriproks. Suvaline tüüp kuskil külas lauda taga wifipulgaga netti kiruvat NL200 reg'i ka pokkeriproks ei nimetaks...

            Minu jaoks on pokkeripro eelkõige ikka selle foorumi liige, võidab ta siis 10k kuus või $15, it makes no difference.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #7
              Re: pokkeri pro nime solkimine

              Ma elatun ka pokkerist, aga pean ikka ennast vaeseks üliõpilaseks, mitte pokkeripro-ks.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: pokkeri pro nime solkimine

                vot jah, ega ma ei väidagi absaluutset tõde, kuid teema on avatud:)
                Vb siis on prod tõesti ainult imre müürsepp, Ventsly,Mardisalu
                Kui nii läheneda.

                Comment

                • Toots_x
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2009
                  • 320

                  #9
                  Re: pokkeri pro nime solkimine

                  Anyway, nagu ütlesid, kena teema. : )
                  Võime päris huvitava diskussiooni / vaidluse osaliseks saada, ootame huviga. :P

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #10
                    Re: pokkeri pro nime solkimine

                    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                    niiet eestis vist peaksid pokkeriprod olema siis mürka ja imre ja ..?
                    Mis mürka? Mürka nühib tarvases pinki ja heal juhul tõmbab järgmine mäng isegi särgi selga.
                    Ise ka elatun juba 7 kuud ainult pokkerist, aga pro...nomaeitea, see kõlab liiga kõrgelennuliselt. Elukutseks kah pokkerit on natuke imelik nimetada. Mul on lihtsalt tasuv hobi.

                    Ah, Priva, ära mine tühjast närvi, las ütlevad nagu tahavad

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #11
                      Re: pokkeri pro nime solkimine

                      lol@myrka, ventsli ja mardisalu on prod

                      Imo on PP kodanik, kelle peamine sissetulek on siiski pokkerist.

                      Ise teenin igapäeva tööga tunduvalt rohkem kui pokkeriga, seega proks ennast ei pea.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: pokkeri pro nime solkimine

                        ma ka ennast pokkeri proks ei pea..
                        pigem ikka elukutseliseks.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: pokkeri pro nime solkimine

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          ma ka ennast pokkeri proks ei pea..
                          pigem ikka elukutseliseks.
                          Vabakutseline elukutseline äkki?

                          Comment

                          • r3o
                            FPP Pro
                            • Apr 2009
                            • 260

                            #14
                            Re: pokkeri pro nime solkimine

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            ma ka ennast pokkeri proks ei pea..
                            pigem ikka elukutseliseks.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #15
                              Re: pokkeri pro nime solkimine

                              lol Mürka. Ega ta vist isegi Tarvases mängib 0-summa eest. Tarvasel pole ju neid miljoneid talle maxta.

                              Comment

                              Working...