Kuidagi viimasel ajal käib pidevalt närvi, kui öelda nt kellegi kohta pokkeri profesionaal.
Mina olen siiani siiski aru saanud, et pokkeriprofesionaal(pro) on tyyp, kelle põhi sissetulek tuleb pokkerist
Kuidas saab olla pokkeri pro tiitli all inimene, kel on kindel päevatöö või kes juhib laia haardega ärivõrgustikku.
Kusjuures siin pole mingit vahet, mis limiite keegi mängib või kui palju on keegi võitnud. Kui inimene teenib kasvõi 200$ kuus on ta pro kui tal töökohta pole. Kui nt hr Käsper osaleb EPT-l siis ei saa teda ju nimetada proks. Ta on lihtsalt edukas ärimees, kes meelelahutusena mängib pokkerit. Ja lisaks kõigele ta võib olla ka eesti parim mängija
Samamoodi minuga. Kui ma lähen nt Falcki tööle turvikuks, siis ma olen tegelikult ju asjaarmastaja isegi siis, kui ma kõik EPT-d kinni paneks!
Ärge lörtsiga pro nime!
Mina olen siiani siiski aru saanud, et pokkeriprofesionaal(pro) on tyyp, kelle põhi sissetulek tuleb pokkerist
Kuidas saab olla pokkeri pro tiitli all inimene, kel on kindel päevatöö või kes juhib laia haardega ärivõrgustikku.
Kusjuures siin pole mingit vahet, mis limiite keegi mängib või kui palju on keegi võitnud. Kui inimene teenib kasvõi 200$ kuus on ta pro kui tal töökohta pole. Kui nt hr Käsper osaleb EPT-l siis ei saa teda ju nimetada proks. Ta on lihtsalt edukas ärimees, kes meelelahutusena mängib pokkerit. Ja lisaks kõigele ta võib olla ka eesti parim mängija
Samamoodi minuga. Kui ma lähen nt Falcki tööle turvikuks, siis ma olen tegelikult ju asjaarmastaja isegi siis, kui ma kõik EPT-d kinni paneks!
Ärge lörtsiga pro nime!
Comment