**** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #31
    Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




    +90 dollarit boonustega.

    Comment

    • Toots_x
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2009
      • 320

      #32
      Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

      Esimene kuu NL50 HUNL, alguses sain kohe korraliku hiiteri, kõik käed pidasid, mängisin ainult kaarte, kõik maksti kinni.. : )
      Puudus julgus, enesekindlus, olen katsetanud ja proovinud igasuguseid erinevaid lahendusi. Nüüd olen endas palju kindlam ja Märtsi kuu tuleb palju parem.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #33
        Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

        Enda parim kuu ja kokku 108 tundi nl25-s

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #34
          Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

          Väga kena (Y)

          Comment

          • kardpleier
            Grinder
            • Jul 2009
            • 699

            #35
            Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            nl50
            koos boonustega 1475$

            Comment

            • taasver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 584

              #36
              Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

              miks sul see joon must on?

              Comment

              • kardpleier
                Grinder
                • Jul 2009
                • 699

                #37
                Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                ei oska öelda

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #38
                  Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  +90$ stellarid + 40$ (f40boonus) +20$ ühisessi eest
                  =977.10$
                  Kuuga võib väga rahule jääda, ikkagi esimene kuu nl25-s ja alguses ei saanud kohe üldse käima 15k kätt.

                  Märtsi eesmärk: Lugeda pooleli olev raamat läbi (või kasvõi poole sellest, aga läbi ta peab saama!)
                  1000$ kuu teha.
                  Last edited by k2snakalle; 28.02.10, 22:24.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #39
                    Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                    Järjekordne kuu on läbi. Veebruar algas väga tempokalt, mil esimesel nädalal olin +4000$. Tegin head mängu ning mängisin vaid öösel. Miks öö...

                    Comment

                    • DaBeat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 404

                      #40
                      Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****




                      NL 50 algas ja nl 100 hiljem
                      Turnadega veel umbes 500 $ kasumit.
                      Järgmine kuu plaanis vähemalt 2500 $ teha ja turnadega midagi hittida.
                      Vähemalt 40 000 kätt ka teha.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #41
                        Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        Veebruari eesmärgid:
                        * vähemalt 5bb/100le, korralikku tildivaba mängu teha <-- FAIL, 3,8bb/100le, vahepeal oli mäng ikka väga käest ära
                        * kuu jooksul teha 15-20 kuni $10+1 MTTd või 90-180man SNG'd. <-- FAIL, ühtegi ei teinud, aint raketherake $30k pealt sain 55 taala
                        * hambaarsti juures kõik augud ära lappida ja uurida hammaste valgendamise asju ja vastav erakliinik välja valida. <-- FAIL, arsti juures siiani käimata

                        üldiselt.. nädalavahetused laaberdasin ringi.. mängisin vähe.. miskit analüüsi suurt ei teinud.. motivatsioon kuidagi ka nõrk.. rushpokkeris kaotasin miski 70 taala... +55 tuli freerollist.. rakebacki ka saanud mingi 140 taala + boonuseid olen ka vabastanud miski 150 eest... seega kuu vähemalt kasumis..



                        Märtsi eesmärgid:
                        * teeks vahelduseks head mängu ka.. ajaks NL100 rolli vähemalt FTP's kokku..

                        Comment

                        • tennoG
                          Julm Donk
                          • Mar 2009
                          • 26

                          #42
                          Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****


                          ei viitsinud mängida,
                          märtsis kindlasti suurem volüüm ja rohkem profitit

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                            Algselt postitas taasver Vaata postitust
                            miks sul see joon must on?
                            sest nii ära confitud.

                            Comment

                            • raidov
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 436

                              #44
                              Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                              Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                              Fullring, kui laudade waiting listid pikad, siis miksin mõned 6max lauad sisse.
                              Starsis mängid?

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #45
                                Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                                Kuu algus oli hea run ning enamuse ajast oli võimas A+ Game, keskel siis tuli natuke sitem run ja sellest tingituna pidin ka pärast igat sessiooni lugema kokku vigu, kus läxid BI'd oma lolluste tõttu ning graafiku tõus jätkas natuke nõrgema nurga all kui alguses.

                                Vägev on see, et mängisin kokku 24 sessiooni, millest ainult 3 olid miinuses ja suurim kaotussess, -28.35$
                                Natuke jama on volume, napilt tuli 100h ära, kuid selles saab ka süüdistada lühikest kuud, 3 päeva võib vahest minu puhul väga palju volume juurde anda!

                                Enamus siis NL25 FR, üx 3k käeline lõik on NL5, kus katsetasin lihtsalt 24 lauaga stacked laotusega mängu ning lõpus 1400 kätt NL100.
                                Samuti tuli Stellareid, F40 boonus, 1500$ boonus ning ka 50$ boonus, mis sai jaanuaris sooduka ajal soetatud ja oma vabastamisjärge 1500$ boonuse järel ootas!
                                Kui lisada graafikule boonuste joon, siis ulatub kasum üle 3500$, kuid päris nii arvestada ei saa, enamus 1500$ boonuse jaox vajaminevad FPP'd siiski eelnevalt kokku korjatud!


                                Ja üx asi oli veel see kuu UNREAL. MA SUUTSIN NAPILT NAPILT TERVE KUU LÕIKES ÜLE EV JOOSTA, WOW!

                                Märtsi kuu tuleb põnev, sest mindseti korrashoidmiseks kasumieesmärki ei sea ning alguses lükkan NL25'ga graafiku kasvama ja esimesest nv'st alates katsun NL100 püsima jääda. Huviorbiidis on ka NL50 6max ja sealse edu korral katsetaks ka NL100 6maxi ja loodetavasti, very pretty please tahaks postitada väga kõrgele kasvanud graafiku!

                                Comment

                                Working...