**** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #46
    Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

    Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Starsis mängid?
    FTPs mängin hetkel.

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #47
      Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

      NL50 6-max endiselt. Esmakordselt elus jooksen nii kenasti alla EV. Ilmselgelt olen ära hellitatud. Rekordpäev ka - 800$ mutiauku. Õnneks on rakeback ja paar boonust ning eelmine kuu oli viisakas. Bankroll on endiselt kummist.
      Märtsis:
      - teha korda HEMi popupid + paar statti juurde.
      - täiendada oma notede genereerimise süsteemi
      - jääda plussi mänguliselt
      - nõuda EV-lt karmavõla tasumist (kellele pidi 1$ saatma?)

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #48
        Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

        1$ saada myyri13 -le :)

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #49
          Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

          põhimõtteliselt oli kuu FAIL. volüüm ja ka profit jäid mõlemad allapoole loodetust. jube laiskuse uss oli sees. ainus millega veidikenegi võib rahule jääda on 6,1bb/100-le.



          lisandub 375 daala boonuste näol.

          kokku kuu 934,70$ ehk FAIL

          märtsis topelt volüüm, topelt profit, topelt parem mäng.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #50
            Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            1$ saada myyri13 -le :)
            Miks nii palju?

            Ei viitsi graafikuid panna aga.

            Boonuseid 790$
            Turnadega 2200$
            Cash 287$

            Kokku: 3277$


            Märtsi eesmärk jääda NL100 pidama.
            Kuidagi moodi mängu arendada.
            Leida disipliin üles.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #51
              Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

              HU SNG'dega $253 ja jõudsin $11,5 tasemele.

              Märtsi eesmärk
              areneda,
              jõuda $23 tasemele ja seda biitima.
              vähem s...a mängu teha

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #52
                Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                Cash -88
                Boonus +475
                Rackeback +158
                Turnad -30

                Kokku: +515

                Märtsi eesmärk: kasum + lollusi mitte teha

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #53
                  Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                  veebruari eesmärk - liikuda uude limiiti / done

                  märtsi eesmärgid - 50k kätt ja 4BB winrate

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #54
                    Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                    Algus full tildis oli keeruline, tervet kuud ei mänginud.
                    BR $100->$185 + rakeback

                    Märtsi eesmärk on tildata vähem ja teha head mängu (vastavalt BR-le)

                    Comment

                    • taavi
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 684

                      #55
                      Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                      Algselt postitas taavi Vaata postitust
                      Veebuari eesmärk - õppida õppida õppida.
                      Fail.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Märtsi eesmärk - õppida õppida õppida.

                      Comment

                      • Roomet
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 211

                        #56
                        Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****



                        30k kätt 25-s ja 14k 50-s.

                        Järgmise kuu eesmärgiks on liikuda kohe 100-sse, kuhu üritaks siis püsima jääda pikemaks ajaks. 50-st üritan sujuvalt üle hüpata, imo see pole koht, kus mõtet kaua mängida.

                        Comment

                        • raaids
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 606

                          #57
                          Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                          veebruar oli suht fail, sai palju tildatud erinveates limiitides ja palju maha mägnitud:D ok graafik ei lähe milllegipärast üles aga seal 980$ sng profit


                          lisaks sellele 200$ stellareid ja HU cashis sain suuri võite ja suuri kaotusi, kokku jäin veits plussi.
                          Kuu umbes 1300$ siis.
                          Märtsi eesmärk 2500$
                          Last edited by raaids; 02.03.10, 00:06.

                          Comment

                          • makz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 428

                            #58
                            Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                            Veebruar kulges eurolaudades. Alguses NL10, lõpu poole NL25, vahepeal mõned NL 50 shotid (sellest ka väiksed rollercoasterid).



                            Profit:707€
                            RB ja boonused: 240$ + 328$ stake pealt
                            Märtsi eesmärk: Jõuda NL50.

                            Comment

                            Working...